Rozrywka i wypoczynek » Święta

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, śmietaną, a może z kremem czekoladowym lub toffee? Który najlepszy? Wszystkie jego odmiany będą dostępne w Galerii Zaspa.

A żeby było jeszcze bardziej słodko – tylko w Tłusty Czwartek w wybranych punktach, klienci za dokonane zakupy otrzymają kolejny wypiek w prezencie.  

11 lutego każdy, choćby przez wzgląd na tradycję, powinien zjeść przynajmniej jednego pączka. Jednak czemu nie zjeść dwóch, skoro drugi można otrzymać w gratisie? Z okazji Tłustego Czwartku sklepy w Galerii Zaspa przygotowały dla odwiedzających specjalną promocję. Klientom, którzy zrobią u nich zakupy za określoną kwotę wręczą słodki upominek. W jakich sklepach będzie obowiązywać oferta?

Lista lokali biorących udział w akcji:

INTERMARCHE – za zakupy za min. 35 zł. Promocja trwa od godz.: 7:00.

PIEKARNIA – CUKIERNIA SZYDŁOWSKI – za zakupy za min. 20 zł.

PIEKARNIA – CUKIERNIA RASZCZYK – za zakupy za min. 12 zł.

SPIŻARNIA LILA – za zakupy za min. 20 zł.

 

Uwaga! Akcja trwa do wyczerpania zapasów. 

 

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy i przypomina jednocześnie o zasadach obowiązujących na terenie pasażu handlowego tj. zakrywaniu ust i nosa, stosowaniu płynów do dezynfekcji rąk i zachowywaniu dystansu min. 1,5 metra od drugiej osoby.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »