Rozrywka i wypoczynek » Święta

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Najsmaczniejszy dzień w roku lada chwila. Już w najbliższy czwartek pączki stracą kalorie i będzie można je jeść bez wyrzutów sumienia. Między innymi dlatego Galeria Zaspa z okazji Tłustego Czwartku przygotowała dla swoich klientów słodką niespodziankę.

Tego dnia za dokonane zakupy w galerii będzie można otrzymać tego pysznego łakocia.

24 lutego każdy, choćby przez wzgląd na tradycję, powinien zjeść przynajmniej jednego pączka. Przesąd głosi bowiem, że liczba pączków zjedzonych w Tłusty Czwartek decyduje o tym, czy rok będzie szczęśliwy. Warto więc sięgnąć nawet po więcej smakołyków – tym bardziej, że w najbliższy czwartek w Galerii Zaspa będzie można otrzymać je w gratisie. Każdy, kto tego dnia przyjdzie do galerii na zakupy i okaże paragon na minimum 30 złotych otrzyma pyszny upominek – delikatnego, słodkiego i pełnego nadzienia pączka. 

Uwaga! Akcja trwa do wyczerpania zapasów. 

Galeria Zaspa przypomina także o możliwości zakupu pączków i faworków w dostępnych na miejscu punktach: Cukierni Sowa, Piekarni-Cukierni Raszczyk, Piekarni Szydłowski czy supermarkecie Intermarche. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »