Technologie » Fotografia

PaintShop Pro 2020 z nowymi inteligentnymi narzędziami do obróbki zdjęć

Nowa wersja oprogramowania oferuje innowacyjne narzędzia do klonowania i maskowania fotografii

 

Corel prezentuje PaintShop Pro 2020 i PaintShop Pro 2020 Ultimate: zaawansowane, wszechstronne pakiety do edycji zdjęć i projektowania graficznego. Zostały one opracowane z myślą o fotografach i twórcach treści, którzy chcą tworzyć imponujące zdjęcia, wyrafinowane kolaże i atrakcyjne projekty.

Narzędzie SmartClone, pozwalające tworzyć wyjątkowe kolaże fotograficzne, ułatwia płynne łączenie elementów obrazu, a nowy pędzel precyzyjny ułatwia wybór i izolowanie detali. Nowy, dotykowy obszar roboczy Fotografia, opracowany w celu uproszczenia szybkich edycji, oferuje elastyczne środowisko pracy. Program PaintShop Pro® 2020 zapewnia również usprawnienie działania, w tym płynniejszą i elastyczniejszą pracę popularnych narzędzi, takich jak edycja tekstu i Pic-to-PaintingTM.

„Pakiet PaintShop Pro 2020 oferuje użytkownikom nowe narzędzia, które pozwalają im eksperymentować i przygotowywać prace wykraczające poza wszystko, co wcześniej stworzyli" - powiedział Chris Pierce, starszy menedżer produktów fotograficznych w firmie Corel. „Kompozycje, których stworzenie mogło być wcześniej zbyt czasochłonne, nie są teraz niczym trudnym, dzięki narzędziu SmartClone i pędzlowi precyzyjnemu, które wyręczają użytkownika w nużącej pracy polegającej na mieszaniu kolorów, konturowaniu i izolowaniu istotnych elementów zdjęć. To inteligentne oprogramowanie umożliwia tworzenie fotorealistycznych obrazów w przeciągu minut".

Pakiet PaintShop Pro 2020, dostępny w konkurencyjnej cenie, oferuje kompleksowe narzędzia do edycji zdjęć i projektowania graficznego dla fotografów i twórców treści.

● Nowość: narzędzie SmartClone
Przy użyciu technologii klonowania uwzględniającej rodzaj materiału, narzędzie SmartClone w prosty sposób łączy elementy, w tym twarze i złożone obiekty, z wielu obrazów w jeden.

● Nowość: Pędzel precyzyjny
Umożliwia tworzenie efektownych kompozycji graficznych. Pędzel precyzyjny zapewnia wysoką dokładność przy zaznaczaniu obiektów, na przykład pojedynczego pasma włosów lub źdźbła trawy.

● Nowość: Obszar roboczy Fotografia
Pozwala oszczędzić czas dzięki nowemu, znacznie uproszczonemu obszarowi roboczemu, który zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne fotografom do szybkiej edycji. Obszar roboczy Fotografia jest przystosowany do obsługi dotykowej oraz oferuje prosty i przejrzysty interfejs zaprojektowany specjalnie pod kątem obsługi rozdzielczości Ultra HD i 4K.

● Nowość: lepsza wydajność
Pakiet PaintShop Pro 2020 oferuje zwiększoną wydajność i szybkość, nie tylko w działaniu aplikacji, ale także w popularnych narzędziach, takich jak edycja tekstu i Pic-to-Painting.

● Ulepszenie: usprawniona obsługa
Uproszczone style warstw ułatwiają kopiowanie i wklejanie ustawień z jednej warstwy na drugą. Efekt Głębia ostrości zapewnia większą precyzję, podczas gdy liczne ulepszenia wydajności i funkcji w całej aplikacji sprawiają, że jest ona szybsza i pozwala uzyskać imponujące wyniki.

Program PaintShop Pro 2020 oferuje wsparcie dla nowych formatów RAW oraz najnowszych rysików i tabletów graficznych pozwalając uzyskać bardziej wyraziste rezultaty, a także szeroki wybór nowych ciekawych pędzli, palet kolorów, gradientów, wzorów, tubek obrazów i wielu innych elementów.

Wersja PaintShop Pro 2020 Ultimate
Wersja Ultimate pozwala cieszyć się wszystkimi funkcjami programu PaintShop Pro 2020 i zawiera kolekcję dodatkowych pakietów premium, w tym GRFX Studio Corel Edition, Parallels® Toolbox, PhotoMirageTM Express, Painter® EssentialsTM 6, AfterShotTM 3 oraz kolekcję kreatywnych pędzli, tekstur i ponad 100 całkowicie nowych rodzajów tła.

Nowy pakiet Corel Photo Video Bundle
Pakiet Corel Photo Video Bundle jest kompletnym zestawem narzędzi dla twórców treści, który obejmuje programy PaintShop Pro 2020 i VideoStudio® Pro 2019. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.paintshoppro.com/photo-video-bundle.

Ceny i dostępność
Programy PaintShop Pro 2020 i PaintShop Pro 2020 Ultimate są dostępne w językach: angielskim, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, rosyjskim oraz włoskim. Sugerowana cena detaliczna brutto programu PaintShop Pro 2020 to 299 PLN. Sugerowana cena detaliczna brutto programu PaintShop Pro 2020 Ultimate to 399 PLN, a pakietu Corel Photo Video Bundle: 599 PLN brutto. Produkty w cenach uaktualnień są oferowane zarejestrowanym użytkownikom wszystkich wersji programu PaintShop Pro (oprócz wersji NFR - nie do odsprzedaży, OEM i akademickiej).

Osoby chcące uzyskać więcej informacji lub pobrać bezpłatną, 30-dniową wersję próbną, odwiedź stronę www.paintshoppro.com.

Bądź na bieżąco i dołącz do dyskusji
Zachęcamy do korzystania z modułu Discovery Center firmy Corel na stronie http://learn.corel.com, na której można znaleźć informacje o najnowszych ulepszeniach programu PaintShop Pro, samouczki, tutoriale i wiele innych treści. Zapraszamy do dołączenia do społeczności użytkowników programu PaintShop Pro w serwisie Facebook na stronie www.facebook.com/CorelPaintShop oraz do śledzenia nas na Twitterze (@CPaintShopPro).
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »