Rozrywka i wypoczynek » Święta

Pakowanie prezentów w VIVO! Krosno

Pakowanie prezentów w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Od 29 listopada na Placu Centralnym VIVO! Krosno czynna będzie wyjątkowa Strefa Świąteczna, w której aż do Świąt Bożego Narodzenia będzie można zapakować prezenty dla swoich najbliższych. Profesjonalną obsługą klientów zajmą się specjaliści z kwiaciarni Home Decor.

W okresie przedświątecznym, na wszystkich miłośników bożonarodzeniowego klimatu, w VIVO! Krosno czekać będzie magiczna Strefa Świąteczna, w której eksperci z kwiaciarni Home Decor zapakują prezenty zakupione na terenie Centrum Handlowego. Pakowanie prezentów odbywać się  będzie codziennie, od 29 listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia, natomiast we wszystkie przedświąteczne weekendy, usługa ta będzie całkowicie bezpłatna. Warunkiem skorzystania z darmowego pakowania upominków okazanie paragonu potwierdzającego, że prezent został zakupiony w danym dniu (w okresie od 29 listopada 2019) w dowolnym punkcie handlowym zlokalizowanym na terenie VIVO! Krosno.   

- Pięknie zapakowany prezent cieszy jeszcze bardziej! Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie czują się pewnie w zapakowywaniu upominków bądź nie mają na to czasu przygotowaliśmy na terenie naszego centrum handlowego punkt, w którym nasi eksperci podejmą się tego zadania. Liczymy, że usługa, którą dla Państwa przygotowaliśmy cieszyć się będzie tak dużym zainteresowanie, jak miało to miejsce w zeszłym roku – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.       

Bezpłatne pakowanie prezentów w VIVO! Krosno będzie odbywać się w następujące weekendy:

·         29-30 listopada

·         6-7 grudnia

·         13-15 grudnia

·         20-22 grudnia

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »