Technologie » Komputery

Palit wypuszcza cichy GeForce GTX1050 Ti KalmX.

Palit Microsystems, wiodący producent kart graficznych, wypuścił nową linię o nazwie KalmX, składającą się z serii GeForce GTX 1050Ti. Z pasywnym chłodzeniem i zaawansowaną architekturą potężnego Pascala, Palit GeForce GTX 1050Ti KalmX - dąży do cichego środowiska podczas grania.

Cechy:

 
 
  • Pierwszy pasywny cooler na rynku dla karty  GTX1050 Ti

  • Dwie niklowane rurki cieplne

  • Duża ilość niklowanych żeberek

  • Miedziana podstawa oraz rurki cieplne zapewniają wydajne odprowadzanie ciepła z GPU do żeberek

  • Nie wymaga zewnętrznego zasilania, idealna do małych obudów PC

  • Przystępna cenowo karta z serii GTX, świetny stosunek cena/jakość

  • Wysokiej jakości komponenty


Palit GeForce GTX 1050 Ti jest prawdziwym gamingowym GPU  przeznaczonym dla każdego gracza komputerowego. Zbudowany ze specyfikacją wymagającej rodziny GeForce GTX i zasilany przez NVIDIA Pascal ™ - najbardziej zaawansowaną architekturę GPU, jaką kiedykolwiek stworzono. Innowacyjna technologia gamingowa NVIDIA dostarcza graczom doświadczeń z każdym najnowszym tytułem w pełnej okazałości. GeForce GTX 1050 Ti przekształca komputer w platformę do gier, aby rywalizować z każdą konsolą do gier. Jego potężna, ultra-wydajna architektura nowej generacji sprawia, że Palit GTX 1050 Ti KalmX staje się wartościowym narzędziem  wybieranym do poważnego grania.

Palit GeForce GTX 1050 Ti nadaje moc rozrywce w najbardziej wymagających tytułach w pełnej rozdzielczości 1080p HD przy 60 FPS.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »