Społeczeństwo » Społeczeństwo

Palma już była - czas na Ciebie

Palma już była - czas na Ciebie
Zobacz więcej zdjęć »
Poszukiwanie dobrych pomysłów na zagospodarowanie ośmiu rond zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego stało się przyczynkiem do rozpisania konkursu pt. „Palma już była - czas na Ciebie” organizowanym przez Biuro Inżynierskie VIATECH. Konkurs realizowany we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych.

Adresatami konkursu są studenci i absolwenci szkół, uczelni i kierunków artystycznych. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu twórczego zagospodarowania 8 skrzyżowań z wyspą centralną typu rondo na trasie projektowanej Zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego na drodze wojewódzkiej nr 579.

Łączna pula nagród w konkursie to 16 000 zł brutto. Prace konkursowe oceniać będzie specjalnie powołane jury konkursowe. Autor wybranej koncepcji na rondo otrzymuje 2 000 PLN brutto. Jeśli Jury wybierze kilka jego propozycji (w grę wchodzi 8 rond) wysokość nagrody wzrasta w zależności od ilości wybranych pomysłów nawet do 16 000 PLN brutto (8 wybranych koncepcji). W przypadku realizacji inwestycji autor wybranej koncepcji pełni nadzór autorski nad wykonaniem instalacji na rondzie – dodatkowo płatny! Jeśli samodzielnie wykonuje zaprojektowaną instalację, rzeźbę, etc. otrzymuje dodatkowe wynagrodzenia w wysokości uzgodnionej z inwestorem. Autorzy nagrodzonych projektów mogą także liczyć na reklamę pomysłu w mediach.

Termin przesyłania wstępnej wersji projektu upływa 30 kwietnia br
.

A zatem, czy palma na rondzie de Gaulle'a w Warszawie będzie miała konkurentki? Już niedługo młodzi artyści wraz z inżynierami drogowymi zabiorą się do pracy. Rezultaty ich starań będzie można zobaczyć na trasie projektowanej zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego.


Wiecej o konkursie przeczytasz na: www.infogrodzisk.pl

P.K.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grodzisk Mazowiecki
http://www.infogrodzisk.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »