Kultura, sztuka » Muzyka

Pan z Katowic w odwiedzinach w krakowskiej Bonarce

Bez wątpienia to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów. Świetnie radzący sobie nie tylko w wypełnionych po brzegi klubach, ale także na listach przebojów, Miuosh spotka się z fanami swej twórczości w salonie Empik w Bonarce 20 listopada o 18.00.

Pochodzący ze Śląska muzyk opowie o kulisach tworzenia powstawania swej ostatniej płyty, „Pan z Katowic”, która umocniła jego pozycję jako kreatywnego, uzdolnionego artystę. Nie dość, że płyta zaraz po debiucie trafiła na pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video, to jeszcze wzbudziła wielki entuzjazm dotychczasowych wielbicieli jego twórczości, zjednując mu przy okazji także nowych fanów. Do współpracy przy jej nagrywaniu Miuosh zaprosił Katarzynę Groniec, Mam Na Imię Aleksander oraz Emesa. Tegoroczna płyta jest kontynuacją pasma sukcesów, jakimi raper może pochwalić się na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Zaczęło się od wydanego w 2012 roku albumu „Prosto przed siebie”, który wysoko zawędrował na krajowych listach notowań, zwracając jednocześnie uwagę na poprzednio nienotowane płyty muzyka: „Projekcje” oraz „Piąta strona świata”. W efekcie artysta zapracował na cztery Złote i jedną Platynową Płytę.

 

Raper o swoim najnowszym krążku mówił dosadnie: „muzycznie i tematycznie albo rozwali wam głowy, albo rozwali mi karierę”. Na szczęście, efekt końcowy jest zdecydowanie pozytywny. Krytycy oraz fani zgodnie przyznają, że album mile zaskakuje przede wszystkim doborem bitów, a sam Miuosz ma dla odbiorcy konkretny przekaz, którego słucha się z przyjemnością.

Spotkanie z młodym muzykiem rozpocznie się w salonie Empik w Bonarce o godzinie 18.00.

W drugiej połowie miesiąca w Bonarce odbędzie się jeszcze kilka interesujących z kolegami Miuosha po fachu. 28 listopada w salonie Empik gościć będzie skład Pokahontaz, a ostatniego dnia listopada – zespół Afromental.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »