Technologie » Telekomunikacja

Panasonic podpisuje z Nuvias swoją pierwszą umowę dystrybucyjną na cały region EMEA

Firma Panasonic Business zdecydowała, że Nuvias będzie pierwszym dystrybutorem jej systemów telefonicznych IP na cały region EMEA. Jest to dowód zaufania wobec niedawno stworzonej praktyki Unified Communications.

Firma Panasonic Business zdecydowała, że Nuvias będzie pierwszym dystrybutorem jej systemów telefonicznych IP na cały region EMEA. Jest to dowód zaufania wobec niedawno stworzonej praktyki Unified Communications. Oferta Panasonic stanowi uzupełnienie coraz większego portfolio produktów firmy Nuvias zaprojektowanych jako kompleksowe rozwiązanie w zakresie komunikacji zintegrowanej (UC).

Początkowy etap współpracy będzie koncentrował się na rynkach, na których Nuvias posiada już mocną pozycję, m.in. w Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Niemczech i Francji oraz Europie Południowej i krajach skandynawskich. Firma będzie pełnić funkcję dystrybutora pełnej gamy zestawów telefonicznych IP marki Panasonic. Obejmuje ona telefony biurkowe oraz jedno- i wielokomórkowe rozwiązania DECT do użycia w środowiskach UC opartych na chmurze, w tym BroadSoft.

Nuvias jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z dziedziny komunikacji zintegrowanej i dysponuje umiejętnościami technicznymi i doświadczeniem, które umożliwia wspieranie usługodawców i resellerów. To otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości dystrybucyjne w całym regionie EMEA – mówi Raphael Studer, kierownik ds. klientów europejskich działu ds. produktów SIP w pionie Panasonic System Communications Europe. – Praktyka Unified Communications firmy Nuvias pozwala powielać sprawdzony i skuteczny model, aby zwiększyć sprzedaż zarówno przez obecnych, jak i nowych partnerów.

Steve Harris, EVP Unified Communications firmy Nuvias (i dawny dyrektor zarządzający firmy SIPHON Networks), komentuje: -Wspaniale dodać taką markę jak Panasonic do rozszerzającego się portfolio produktów i jeszcze bardziej wzmocnić naszą ofertę w zakresie UC w całym regionie EMEA, zwłaszcza tę związaną z coraz popularniejszym wachlarzem rozwiązań firmy BroadSoft. Jako firma koncentrujemy się na poprawie wrażeń klientów, a ta umowa dystrybucyjna umożliwia naszym partnerom wybór szerokiej gamy łatwych w obsłudze węzłów końcowych UC. Panasonic oferuje wszystko, czego można się spodziewać po globalnym usługodawcy z dziedziny rozwiązań komunikacyjnych o ustalonej pozycji. Bardzo cieszymy się na tę współpracę.

Panasonic jest jednym z wielu sprzedawców rozwiązań z zakresu UC, który korzysta z coraz szerszych zdolności firmy Nuvias umożliwiających zwiększenie sprzedaży w regionie EMEA. Zaangażowanie firmy Nuvias w rozwój Unified Communications Practice pomoże również aktualnym i potencjalnym partnerom dystrybucyjnym (resellerom/integratorom) w całym regionie EMEA skorzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą dynamiczny rozwój rynku komunikacji zintegrowanej.

O Nuvias Group 

Nuvias jest działającym w regionie EMEA, wyspecjalizowanym dystrybutorem redefiniującym międzynarodową, wyspecjalizowaną dystrybucję w sektorze informatycznym. Firma stworzyła platformę pozwalającą na dostarczanie rozwiązań o niezmiennej, wysokiej wartości w całym regionie EMEA. Dzięki temu partnerzy i dystrybutorzy mogą oferować klientom wyjątkowe wsparcie biznesowe i ustanawiać nowe standardy sukcesu dystrybucji. 

Grupa obejmuje firmę Wick Hill, wielokrotnie nagradzanego dystrybutora z wartością dodaną specjalizującego się w kwestiach bezpieczeństwa; Zycko, wyspecjalizowanego dystrybutora działającego w regionie EMEA, który skupia się na zaawansowanych sieciach, oraz SIPHON Networks, wielokrotnie nagradzanego integratora oferującego rozwiązania i technologię w zakresie Unified Communications. Wszystkie trzy firmy posiadają doświadczenie w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych opracowanych przez światowej klasy dostawców oraz zapewnianiu rozwoju rynkowego partnerów i klientów. Grupa posiada 21 biur regionalnych w regionie EMEA, które obsługują również inne państwa. Obroty Grupy przekraczają 350 mln USD. 

O Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) dostarcza rozwiązania dla biznesu, których celem jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. Firma pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską, możliwościami globalnego zarządzania projektami oraz szeroką siecią partnerów w Europie, PSCEU oferuje ogromne możliwości na rynkach, na których działa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Symetria PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »