Gospodarka » Przemysł

Panattoni Europe buduje w Strefie Triangle w Czechach

Panattoni Europe buduje w Strefie Triangle w Czechach
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni Europe, wiodący deweloper powierzchni przemysłowych w Europie, rozpoczął prace nad projektem typu build-to-suit w Czechach, przeznaczonym dla międzynarodowego dostawcy z branży motoryzacyjnej. Obiekt będzie obejmował 10.000 m² powierzchni przemysłowej.

Nowa inwestycja BTS jest położona na terenie strefy Triangle Industrial Zone, położonej ok. 60 km na północny-zachód od Pragi i 30 km od granicy z Niemcami. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu br.; ich ukończenie jest planowane na wrzesień 2012.

Panattoni Park Žatec to nowa lokalizacja inwestycyjna Panattoni Europe na terenie Czech. Park będzie obejmował 3 budynki oferujące łącznie 70.000 m² powierzchni logistycznej i przemysłowej. Panattoni Park Žatec jest usytuowany przy zjeździe z drogi ekspresowej R7 Praga - Chomutov - Hora Sv. Šebestiána/ Reitzenhain (GER). Lokalizacja cieszy się dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej z sąsiadującymi miejscowościami m.in. Chomutov, Louny i Most.

Lokalizacja Panattoni Park Žatec

Strefa przemysłowa Triangle Strategic Zone leży na styku trzech gmin: Chomutov, Most i Louny, w pobliżu dawnego lotniska wojskowego Žatec. Strefa przemysłowa Triangle Strategic Zone jest przeznaczona głównie dla inwestorów z branży produkcyjnej, jak również prowadzących prace badawczo-rozwojowe oraz centra technologiczne i świadczących usługi strategiczne. Za zgodą właściciela strefy, Regionu Ústí, oraz Ministra Przemysłu i Handlu, na terenie strefy Triangle mogą działać również firmy z branży logistycznej, zarządzania obiektami, gospodarki odpadami, stacje benzynowe oraz inni dostawcy towarów i usług.

www.panattoni.pl (http://panattoni.pl/)

Dodatkowe informacje:
Anita Pietrykowska, Panattoni Europe, tel. 22 540 73 02, apietrykowska@panattoni.com
Ewelina Ciuchta, KONKRET PR tel. 508 338 267, e.ciuchta@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »