Gospodarka » Przemysł

Panattoni Europe ukończył projekt BTO w strefie Triangle

Panattoni Europe ukończył projekt BTO w strefie Triangle
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni Europe, wiodący deweloper powierzchni przemysłowych, zakończył budowę obiektu typu BTO (build-to-own) na terenie strefy przemysłowej Triangle Industrial Zone w Czechach. Panattoni Europe nawiązał partnerstwo strategiczne z regionem Ústí nad Labem w roku 2012.

"Ta wyjątkowa współpraca oferuje możliwości profesjonalnych usług, które przede wszystkim pozwalają spełnić oczekiwania nowych inwestorów i stworzyć nowe stanowiska pracy w regionie." Komentuje Jaroslav Krch, zarządzający strefą.

Inwestycja o łącznej powierzchni 10.250 m² obejmuje halę produkcyjną liczącą 10 000 m² i 250 m² powierzchni socjalnej, a także nowy parking na 180 samochodów osobowych dla światowego lidera w produkcji wyposażenia samochodowego. Budowa rozpoczęła się w czerwcu br., zaś przekazanie obiektu miało miejsce 15 września 2012 r. Ogólnym wykonawcą obiektu była firma Strabag a.s.

Panattoni Park Žatec to nowa lokalizacja inwestycyjna Panattoni Europe na terenie Czech. Park będzie docelowo obejmował 3 budynki oferujące łącznie 70.000 m² powierzchni logistycznej i przemysłowej. Panattoni Park Žatec znajduje się na terenie Triangle Industrial Zone przy zjeździe z drogi ekspresowej R7 Praga - Chomutov - Hora Sv. Šebestiána/ Reitzenhain (Niemcy), około 60 km na północny-zachód od Pragi oraz 30 km od granicy z Niemcami. Lokalizacja cieszy się dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej z sąsiadującymi miejscowościami m.in. Chomutov, Louny i Most.

Strefa zapewnia następujące korzyści:

• bezwarunkowy tytuł własności do oferowanych gruntów - cały teren strefy jest własnością Regionu Ústí 

•doskonałe połączenie z siecią dróg szybkiego ruchu 

•wszystkie media doprowadzone do granicy działki 

•wsparcie dla rozwoju strefy ze strony Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej oraz Agencji Rozwoju Gospodarczego i Inwestycji CzechInvest 

•dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej w pobliskich miejscowościach; współpraca w zakresie rekrutacji pomiędzy właścicielem strefy a inwestorami 

•kompleksowa obsługa inwestorów  •równy teren, stabilny sejsmicznie, brak zagrożenia powodziowegoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »