Dom » Nieruchomość

Panattoni wybuduje park przemysłowy o powierzchni 28 400 m kw. w Torija, w Hiszpanii

Panattoni wybuduje park przemysłowy o powierzchni 28 400 m kw. w Torija, w Hiszpanii
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, zyskuje na popularności w Hiszpanii. Zaledwie kilka tygodni po otwarciu hiszpańskiego biura, deweloper nabył grunt w Torija pod Madrytem.

Budowa Panattoni Park Madrid East, obejmująca ponad 28 400 m kw. powierzchni, rozpocznie się w pierwszej połowie 2020 roku.

Inwestycja znajdzie się zaledwie 30 minut od Madrytu, tuż przy autostradzie A2 (Madryt – Barcelona) w regionie Guadalajara. Sześć krzyżujących się w sercu Hiszpanii autostrad (A1 – A6) zapewni przyszłym najemcom doskonałe połączenie z Barceloną, Francją oraz Portugalią. Oddalony o 10 minut terminal kontenerowy umożliwia także połączenia z niektórymi portami morskimi w Hiszpanii. Międzynarodowe lotnisko w Madrycie jest z kolei zaledwie 25 minut jazdy samochodem.

Gustavo Cardozo Lupi, który kieruje projektem jako Managing Director Panattoni na Hiszpanię i Portugalię podkreśla, że „pomimo obecnej sytuacji Panattoni jest mocno zaangażowane w aktywności na rynku hiszpańskim, m in. realizując pierwszą inwestycję Panattoni Park Madrid East. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości budynki logistyczne przyjazne dla środowiska i jednocześnie po najbardziej konkurencyjnej cenie wynajmu na rynku w Corredor del Henares, w bardzo strategicznej lokalizacji ”.

Obiekt zostanie dostosowany do magazynowania i logistyki, a także certyfikatu BREEAM. Będzie wyposażony w 28 doków oraz ponad 140 miejsc parkingowych. W jego pobliżu znajdzie się też przystanek autobusowy, ułatwiający pracownikom dojazd do parku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »