Motoryzacja » Transport

PANEK otwiera oczy niedowiarkom.

Na polskie ulice wjedzie niedługo pierwszy egzemplarz TESLI Model S do wynajęcia telefonem. Ten niezwykły samochód dostępny będzie w ofercie PANEK CarSharing w segmencie EXTREME. Miłośnicy motoryzacji, i nie tylko, będą mieli okazję sprawdzić, jak jeździ się samochodem najcenniejszej marki na świeci

Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości co na polskich drogach robią samochody PANEK CarSharing, to mamy dla niego odpowiedź - otwierają oczy niedowiarkom. Tak, to prawda, że wystarczy mieć zainstalowaną aplikację na swoim telefonie lub tablecie, żeby móc już niedługo przejechać się elektrykiem. Tak, to prawda, że nie musisz kupować samochodu zasilanego energią elektryczną, żeby sprawdzić, jak łagodnie pracują jego silniki, kiedy pojazd sunie po ulicach. Wreszcie TAK – za chwilę będzie u nas TESLA Model S – więc klikaj i wskakuj za kółko elektryka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TESLA Model S – auto przyszłości, dziś w carsharingu

Centrum dowodzenia naszego nowego cacka stanowi duży 17–calowy wyświetlacz, za pomocą którego sterujemy wszystkimi funkcjami samochodu np.: regulujemy klimatyzację, ustawiamy stacje radiowe czy ustalamy cel nawigacji. Na desce rozdzielczej znajdują się tylko 2 przyciski fizyczne – jeden służący do otwarcia schowka, drugi do włączenia świateł awaryjnych. TESLA Model S wyposażony jest w 2 silniki, które zapewniają moc łącznie 525 KM, a na jednym ładowaniu pokonamy nawet 500 km. Mało? Ten model jest pierwszym samochodem z możliwością częściowej jazdy autonomicznej. Autopilot przejmuje tutaj prowadzenie na autostradzie, zajmuje się utrzymaniem pojazdu w pasie ruchu i pilnuje odpowiedniej prędkości.

Kilka kliknięć do elektryka

Wszyscy, którzy chcieliby skorzystać z usługi współdzielenia samochodów, zrobią to w prosty sposób. Wystarczy zainstalować aplikację Panek CarSharing na swoim telefonie lub tablecie. Następnie należy się zarejestrować podając swoje dane i wysłać zdjęcie prawa jazdy. Po weryfikacji, która trwa zwykle do 1 godziny, na prostej mapce można odnaleźć interesujący nas  pojazd, zarezerwować go i ruszać w podróż.

Nowy samochód elektryczny w segmencie EXTREME z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie i przyciągnie uwagę wszystkich użytkowników dróg! To krok w kierunku promocji i rozwoju elektromobilności, który stawiają wspólnie dwie marki przyszłości – TESLA i PANEK CarSharing.

Chcesz wiedzieć skąd wzięła się idea pierwszego samochodu TESLA w polskim carsharingu? Kliknij w link i sprawdź, jak otwieramy oczy niedowiarkom: https://youtu.be/cgCi1QBKrbo

Czym jest carsharing?

Carsharing, czyli współdzielenie pojazdów, jest ciekawą alternatywą nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. PANEK CarSharing to także rozwiązanie dla osób które dysponują własnym samochodem, ale w danej sytuacji potrzebują innego rodzaju pojazdu czy określonej funkcjonalności. To także rozwiązane dla osób, które lubią „przejechać się tu i teraz” ciekawym autem bez konieczności jego zakupu.

Szeroka gama pojazdów – od „zwykłych osobówek” poprzez wyróżniające się oldtimer’y czy samochody dostawcze i supersamochody – pozwala idealnie określić swoje potrzeby.
Klasyczne, jak Syrena 105 czy Mercedes W124, pozwolą starszym użytkownikom przywołać młodzieńcze wspomnienia i sięgnąć do początków motoryzacyjnej przygody. Supersamochody –w tym m.in. Ferrari F430, Aston Martin V8 Vantage są szansą na spełnienie motoryzacyjnych marzeń i wyjątkową przejażdżkę.

Więcej informacji znaleźć można na www.panekcs.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »