Technologie » Komputery

Papier Konica Minolta Color+ - wszędzie tam, gdzie liczy się kolor

Papier Konica Minolta Color+ - wszędzie tam, gdzie liczy się kolor
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta wprowadza do oferty satynowany papier Color+ dedykowany do wydruków kolorowych.

Firma Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę papierów biurowych o nowy satynowany papier Color+. Konica Minolta Color+ to doskonale biały i gładki papier satynowany dedykowany przede wszystkim do druku w kolorze. Użytkownicy, dla których kolor ma znaczenie, z pewnością docenią możliwość uzyskania wydruków o wysokim kontraście, żywych barwach oraz płynnych przejściach tonalnych, jakie gwarantuje korzystanie z papieru Konica Minolta Color+.

Konica Minolta Color+ przeznaczony jest przede wszystkim do druku prezentacji, zdjęć, grafik, projektów graficznych i architektonicznych oraz wszelkich innych prac w kolorze. Jest dostępny w gramaturze 90g/m2 i dwóch najpopularniejszych formatach biurowych A4 oraz A3. Konica Minolta Color + spełnia normy ekologii ISO 9706.

Oferta papierów firmy Konica Minolta obejmuje trzy rodzaje papierów biurowych: Konica Minolta Standard - ekonomiczny papier klasy C+ do urządzeń biurowych laserowych i atramentowych, Konica Minolta Profi - uniwersalny papier klasy B+ do biurowych wydruków kolorowych i czarno-białych oraz Konica Minolta Original - najwyższej jakości papier klasy A, idealny do wydruków dwustronnych w kolorze i czarno-białych, produkowany w innowacyjnej trójwarstwowej technologii Triotec. Ponadto w ofercie Konica Minolta znajdują się papiery Color Copy stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (formaty A3, A4, A3+, SRA3). Konica Minolta oferuje również szeroką gamę papierów kolorowych – IQ Color, papier banerowy w formacie 1200x297 mm, ekologiczny papier Lettura - w 100% produkowany z makulatury oraz papiery ozdobne Top Style, przeznaczone do korespondencji biznesowej, tworzenia wizytówek, listów z gratulacjami, certyfikatów, zaproszeń i kartek okolicznościowych. Ponadto w ofercie firmy znajdują się papiery w formatach drukarskich.

Papiery są dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »