Dom » Budownictwo

Parkowe Maślice, czyli mieszkania z natury komfortowe

Mapa Wrocławia wzbogaci się niedługo o kolejne nowoczesne osiedle. Parkowe Maślice powstają w południowo-zachodniej części miasta, w bliskim sąsiedztwie Parku Maślickiego. W tym nowoczesnym kompleksie mieszkalnym znajdzie się ponad 60 przestronnych mieszkań o różnym metrażu: od 47m2 do 105 m2.

- Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny – taka myśl przyświecała twórcom przy projekcie osiedla. Parkowe Maślice łączą zalety przedmieść: zieleń, ciszę i spokój, z urokami życia w dużej metropolii. Dzięki doskonałej lokalizacji i komunikacji miejskiej w kilkanaście minut możemy dotrzeć do każdej części Wrocławia.

           

Miasto to jest doskonałym miejscem na zakup swojego mieszkania – jest jednym z njapiękniejszych w Polsce, bardzo szybko się rozwija i daje naprawdę spore możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie. Posiada rozbudowaną sieć dróg i autostrad, dzięki której przemieszczanie się nie skutkuje kilkugodzinnym czekaniem w korkach, oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, ponieważ jest prawdziwym ośrodkiem kultury i rozrywki oraz jest naprawdę pięknym miastem z bogatą historią. Jeśli oczekujesz od życia więcej, Wrocław jest idealnym miastem dla Ciebie.

 

Cechą, która sprawia, iż Parkowe Maślice są osiedlem godnym uwagi, jest fakt wykorzystania przy budowie najnowocześniejszych technologii i najwyższej klasy ekologicznych materiałów. Znacznie obniża to koszty eksploatacji. Rachunki za energię elektryczną będą średnio o połowę niższe, niż w standardowych osiedlach – możliwe będzie to dzięki użyciu pianki poliuretanowej i łączników termoizolacyjnych, które zapobiegają stratom energii oraz logotermy – węzła cieplnego, dzięki któremu mieszkańcy płacą tylko za ciepło wykorzystywane na własny użytek. Dodatkowo, nowoczesne materiały zapewniają doskonałą izolację akustyczną, co pozwala relaksować się w ciszy.

 

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiemy w życiu. Nowe mieszkanie daje nam przede wszystkim komfort własnej aranżacji wnętrz czy układu pomieszczeń. Ponadto, kupując nowe mieszkanie, nie musimy martwić się o jakiekolwiek jego uszkodzenia, takie jak zacieki czy niesprawna instalacja elektryczna. Co więcej – to także komfort psychiczny, ponieważ urządzone przez nas samych mieszkanie da nam zdecydowanie większą satysfakcję.

 

Za realizację projektu odpowiada FSP sp. z o.o. – pochodzący z Legnicy developer z wieloletnim doświadczeniem inwestycyjnym, mający w swoim portfolio projekty wysokim prestiżu i standardzie, m.in. doskonale przyjęte „Lofty Parkowe” – apartamenty mieszkalne oraz osiedle „ Apartamenty Tarninów” w Legnicy.

 

 

http://www.parkowemaslice.pl

https://www.facebook.com/ParkoweMaslice

https://twitter.com/ParkoweMaslice

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SylwiaKoladynska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »