Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Pasy ciążowe i ich rewolucja

Pasy ciążowe to rewolucyjny produkt na rynku odzieży ciążowej. Jest to niezwykle proste i nieskomplikowane rozwiązanie, a jednak powoduje, że znika wiele codziennych problemów przyszłych mam. Odzież to już nie problem.

Ubrania w sklepach dla ciężarnych często do najtańszych nie należą – nie mówiąc już o tym, że trzeba nimi wypełnić na nowo całą szafę, co jeszcze bardziej uwidacznia jak kosztowna jest to kwestia. Poza oszczędnością, używanie takiego pasa w czasie ciąży może sprawić wiele frajdy w tym zakresie. Są one dostępne w różnej kolorystyce.

Mogą zatem świetnie funkcjonować jako ciekawa ozdoba, ale również maskują wszelkie niedoskonałości związane z noszeniem normalnej odzieży. Z pewnością to ogromny plus. Odzież ciążowa zwykle niezbyt podkreślała atrakcyjność kobiety. Miała być przede wszystkim funkcjonalna, wygodna i praktyczna. Projektanci zapominali jednak o potrzebach estetycznych kobiet, które nie znikają przecież wraz z zajściem w ciążę. To jednak nie koniec funkcji pasów ciążowych. Oprócz gamy kolorystycznej, na uwagę zasługują najwyższej jakości materiały, z jakich są one wykonywane.

Więcej na temat ciąży znajdziesz na blogu JestemMama.pl. 

Są niezwykle elastyczne, dzięki czemu dostosowują się do rosnącego brzucha i nadają smukły kształt ciążowej sylwetce. Dzięki temu również skutecznie podtrzymują brzuch, co zdecydowanie zwiększa komfort ciężarnej kobiety przy codziennych czynnościach. Poza tym, za sprawą tego, że pas jest w stanie osłonić cały brzuch, jest on dobrze chroniony. Pas chroni od chłodu. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, kiedy ubrania są już nieco za małe. Pasy ciążowe to z pewnością bardzo wygodne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla przyszłych mam. Są one coraz popularniejsze, więc nietrudno je kupić. Dostępne są oczywiście w różnych rozmiarach, a niekiedy nawet szyte na miarę w zależności od indywidualnych potrzeb klientki. Kobiety bardzo polecają pasy ciążowe. Trzeba jednak, jak zawsze zresztą, zwracać szczególną uwagę na odpowiedniego producenta. Najważniejsza jest jakość, która gwarantuje pożądane efekty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JustynaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »