Gospodarka » Żywność

Pasztet Smyka dostępny w kolejnych sklepach

Pasztet Smyka dostępny w kolejnych sklepach
Zobacz więcej zdjęć »
Pasztet Smyka nawiązuje współpracę z coraz większą liczbą sklepów. Można go już dostać w sieci sklepów Real, Kaufland oraz Selgros.

Pasztet Smyka to produkt przygotowany z myślą o najmłodszych konsumentach. Jest on dostępny w dwóch smakach: drobiowym oraz pomidorowym. N

ie zawiera on chemicznych składników takich jak konserwanty, glutaminian sodu i innych substancji zawierających „E". Pasztet Smyka jest idealną propozycją dla rodziców chcących dbać o skład żywności, którą podają swoim dzieciom. Nie zawiera on także mięsa wołowego (produkt w 100% drobiowy) oraz glutenu. Dzięki temu, jest on nie tylko pyszny, ale także zdrowy.

W trosce o komfort naszych klientów staramy się być dostępnymi w jak największej liczbie sklepów. Z myślą o tym, nawiązaliśmy współpracę z największymi sieciami sklepów: Real, Kaufland, Selgros. Mamy nadzieję, że znacznie ułatwi to dotarcie do naszych produktów" mówi Agnieszka Stachlewska, product manager pasztet Smyka.

Produkt można nabyć także w innych, mniejszych sklepach lokalnych na terenie całej Polski. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mispol S.A.
http://www.mispol.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »