Firma » System prawny

Patpol Legal wyróżniony w prestiżowym rankingu The Legal 500

Patpol Legal wyróżniony w prestiżowym rankingu The Legal 500
Zobacz więcej zdjęć »
Patpol Legal został po raz trzeci wyróżniony w kategorii Intellectual Property (Tier 3) najnowszej edycji prestiżowego rankingu The Legal 500. To wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej.

The Legal 500 podkreśla, że kancelaria Patpol Legal cieszy się dużą renomą w zakresie spraw związanych z towarami podrobionymi oraz uzyskała dla swoich klientów znaczną liczbę zatrzymań na granicach.

Patpol Legal już od wielu lat wyróżnia się na rynku prowadzeniem złożonych i wieloaspektowych spraw między innymi w zakresie ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych i praw autorskich. Zajmuje się postępowaniami sądowymi, sprawami mającymi na celu zwalczanie towarów podrobionych oraz importem równoległym, a także pomaga w innych przypadkach naruszania praw własności intelektualnej, w zakresie nieuczciwej konkurencji, praw autorskich i transferu własności przemysłowej.

„To wyróżnienie szczególne, bo przyznawane jest na podstawie opinii klientów i branży prawniczej. Od początku naszej działalności stawiamy na dobre, bliskie relacje z naszymi klientami oraz elastyczne i czasami niesztampowe rozwiązania ich problemów. Jak widać takie podejście spotkało się z uznaniem rynku, z czego bardzo się cieszymy.” – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.

Według klientów Patpol Legal ankietowanych przez The Legal 500 kancelaria jest bardzo responsywnym zespołem, przygotowującym dokładne analizy oraz solidne porady, a jej praktyka cieszy się mocną opinią w zakresie spraw dotyczących między innymi produktów podrobionych, sporów sądowych i egzekwowania praw własności intelektualnej.

Więcej informacji: https://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property/

Patpol Legal

Patpol Legal to wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej.

Wywodzi się ze struktur kancelarii patentowej Patpol – czołowej polskiej kancelarii świadczącej usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej, działającej nieprzerwanie od 1966 roku, postrzeganej jako jedna z najlepszych kancelarii patentowych w dziedzinie kompleksowej ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych oraz praw autorskich, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Patpol Legal reprezentuje klientów przed sądami, doradza, opracowuje programy ochrony i opinie prawne dotyczące spraw z zakresu m.in. naruszenia praw własności intelektualnej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, transferu praw własności przemysłowej i praw autorskich, domen internetowych, sporów sądowych czy postępowania celnego.

W ramach grupy Patpol kancelaria prawna Patpol Legal oferuje razem z kancelarią patentową Patpol pełną obsługę polskich i zagranicznych podmiotów we wszelkich kwestiach dotyczących prawa własności intelektualnej.

Poza wiodącą praktyką własności intelektualnej, Patpol Legal świadczy swoim klientom komplementarny, pełny zakres usług prawnych, w tym dotyczących zagadnień prawa gospodarczego, korporacyjnego, podatkowego oraz prawa pracy.

Do grona klientów kancelarii Patpol Legal należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak też podmioty z sektora MSP, dzięki czemu może pochwalić się zróżnicowanym, bogatym doświadczeniem oraz portfolio unikalnych, precedensowych spraw.

W 2019 oraz 2020 roku Patpol Legal została wyróżniona w kluczowym rankingu firm prawniczych, Legal500, w kategorii wiodąca kancelaria w Polsce w zakresie własności intelektualnej. W 2020 roku mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal, został wyróżniony w rankingu najlepszych prawników zajmujących się naruszeniami patentów I AM Patent 1000.

legal.patpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SPECTATOR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »