Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Pechowa 13-stka? Nie w Parku Handlowym Matarnia!

Wrzesień to idealny miesiąc na nowe postanowienia. Jednym z nich może być oszczędzanie. Zrób to razem z Parkiem Handlowym Matarnia i zacznij rozsądne zakupy od 13 września.

Jesień daje o sobie znać już coraz częściej. Pora schować głęboko w szafie klapki oraz sandały i warto pomyśleć o nowym obuwiu. Sklepy CCC, DEICHMANN i Kari przygotowały z okazji Dnia Wielkich Rabatów ciekawą promocję. Nieprzecenione obuwie i torebki kupicie o 20% taniej.

 

W niedzielne popołudnie pomyśl o sobie i swojej urodzie. W punkcie Everynails w cenie 65 zł możesz skorzystać z zabiegu manicure’u klasycznego, wykonanego lakierem najnowszej generacji – Gel Color by OPI. Dodatkowo w Perfumerii Douglas przy zakupie dwóch produktów pielęgnacyjnych badanie skóry zostanie przeprowadzone gratis.

 

Po udanych zakupach nie zapomnij wstąpić do IKEA, gdzie otrzymasz 50% rabatu na wszystkie ciasta w restauracji.

 

Pełna lista ofert przygotowanych na Dzień Wielkich Rabatów i szczegóły promocji znajdują się na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl oraz na Snapchacie na profilu ph_matarnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Park Handlowy Matarnia
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »