Moda » Odzież

Peek & Cloppenburg wraca do Bonarki

Peek & Cloppenburg wraca do Bonarki
Zobacz więcej zdjęć »
Ubrania i dodatki ponad 100 światowych marek już od 5 marca będą dostępne w powiększonym dwupiętrowym salonie Peek & Cloppenburg (3 873 m2) w Bonarce. Do końca tygodnia na klientów czekają liczne atrakcje i 20-procentowy rabat na zakupy.

- Bardzo się cieszymy ze zmian, które zaszły w salonie Peek & Cloppenburg. Oprócz powiększonej przestrzeni o ponad 900 m2 na klientów czekają nowe działy, wyjątkowy wystrój i rozwiązania, które ułatwią zakupy - mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle. - Te zmiany to idealne zwieńczenie 10 bardzo pomyślnych lat marki Peek & Cloppenburg w Bonarce.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu Peek & Cloppenburg od 5 do 7 marca klientom w zakupach pomogą stylistki, które doradzą najlepsze do figury czy karnacji fasony. Pomocna będzie też usługa analizy kolorystycznej - konsultacja, która nauczy dobierać kolory ubrań i dodatków tak, by najlepiej podkreślić urodę.

Kropkę nad i wiosennej metamorfozy postawi modny makijaż: na specjalnych stoiskach eksperci marek kosmetycznych zapoznają klientki z najnowszymi trendami, pomogą doszlifować umiejętności wizażu i podzielą się tajnikami pielęgnacji cery.

Nowy styl, makijaż i nie tylko będzie można uwiecznić zdjęciem z fotobudki. Wszystko to przy przekąskach i akompaniamencie jazzowej muzyki.

Dodatkowo w dniach wielkiego otwarcia cały asortyment - zarówno przeceniony jak i nowe kolekcje - dostępny będzie z rabatem 20% dla posiadaczy kart klienta Peek & Cloppenburg, które można będzie bezpłatnie wyrobić na miejscu.

- Niedawno minęło 10 lat, odkąd w Bonarce otworzył się salon Peek & Cloppenburg. Nową dekadę obecności w Małopolsce i w tym centrum handlowym rozpoczynamy otwarciem powiększonego salonu i zakupami pełnymi atrakcji - mówi Paul Pörtner, Dyrektor Zarządzania Sprzedażą Detaliczną Peek & Cloppenburg. - Mamy nadzieję, że klientom spodobają się stylowy wystrój, nowe działy, jak również wydzielone firmowe butiki - idealnie odwzorowujące sklepy takich marek premium jak m.in. HUGO czy JOOP!, które jeszcze bardziej wzbogacą ofertę Peek & Cloppenburg, w Krakowie.

Powiększony salon Peek & Cloppenburg znajduje się na parterze i 1. piętrze Bonarki. Otwarty będzie codziennie od godz. 10:00 do 21:00, a w piątki i soboty - do 22:00.

Peek & Cloppenburg to niezależna rodzinna sieć detalicznej sprzedaży mody i lider rynku odzieży luksusowej. Firmę tworzy ponad 16 tys. pracowników i ponad 140 salonów w 15 krajach Europy. Peek & Cloppenburg oferuje szeroką gamę produktów w różnorodnych stylach, w tym produkty marek międzynarodowych i własnych. Asortyment obejmuje modę na każdą okazję: od odzieży codziennej przez biznesową po wieczorową. Produkty w salonach Peek & Cloppenburg są starannie selekcjonowane, aby nieustannie kształtować trendy i inspirować klientów.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »