Dom » Budownictwo

Pełna funkcjonalność ścian z zastosowaniem grzejników podtynkowych 3THERMO

Dziś urządzając wnętrze nie kierujemy się jedynie względami estetycznymi. Urządzenia domowe, aby w pełni spełniały nasze oczekiwania muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Grzejniki 3THERMO łączą oba te aspekty.

Wybór odpowiedniego ogrzewania jest jedną z pierwszych decyzji, które podejmujemy w trakcie remontu. Kiedy mieszkanie jest w stanie surowym, trudno wyobrazić sobie poustawiane fotele przy stoliku do kawy czy gotowanie w nowej kuchni. Być może właśnie dlatego wybór typu ogrzewania podejmujemy często automatycznie, nie zastanawiając się, jak wiszące na ścianie grzejniki wpłyną na wygląd i funkcjonalność wnętrza. Później, aby zakryć klasyczny kaloryfer montujemy stelaże, podsuwamy kanapę lub najładniejsze dekoracje ściennie wieszamy w miejscach, które odciągną uwagę od nieestetycznych grzejników.

3THERMO – ciepło przyszłości

Nowością na rynku w zakresie systemów ogrzewania są produkty firmy 3THERMO. Grzejniki podtynkowe 3THERMO są niewidoczne, bo ukryte pod ścianą. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na wygląd wnętrza. Na ścianach nigdy nie powstaną smugi od ogrzewania. Pomieszczenie możemy pomalować na inny kolor, gdy wyblaknie kolor lub się znudzi, jednak nigdy z powodu zainstalowanych grzejników 3THERMO!

Dlaczego montujemy ogrzewanie w ścianie, a nie w podłodze? Bo to właśnie w ścianach zewnętrznych i stropodachach występują największe straty ciepła. Tym samym grzejniki 3THERMO zmieniają ściany budynków w aktywne przegrody termiczne, które emitując ciepło odgradzają wnętrze od zimnego otoczenia.

100% bezpieczeństwa

Rozwiązanie 3THERMO jest w pełni bezpieczne w trakcie wieloletniego użytkowania. W ścianach, w których zamontowano system grzewczy możemy wiercić w ścianach bez obaw o uszkodzenie instalacji. Dzieje się tak, bo woda w grzejnikach 3THERMO występuje tylko w dolnym kolektorze grzejnika. Woda nie bierze udziału w transporcie ciepła pod tynkiem. Nawet jeżeli ściana zostanie uszkodzona, a tym samym grzejnik, nie spowoduje to awarii hydraulicznej układu centralnego ogrzewania. Nadal będą funkcjonować pozostałe grzejniki, a woda nie będzie wyciekać.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy 3THERMO na stronie www.3THERMO.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »