Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pełnowymiarowa murawa w centrum Krakowa. To wszystko dzięki… wirtualnej rzeczywistości

Pełnowymiarowa murawa w centrum Krakowa. To wszystko dzięki… wirtualnej rzeczywistości
Zobacz więcej zdjęć »
Kto nie marzył o zwiedzeniu Dzikiego Zachodu lub o udziale w prawdziwym wyścigu samochodowym?

W dniach 21-31 października w Galerii Krakowskiej będzie można poczuć prawdziwą moc adrenaliny. W strefie Virtual Reality na odwiedzających czekają symulatory i stanowiska interaktywne, gwarantujące autentyczne i niecodzienne przeżycia.

Spacer po desce na wysokości 80. piętra, ekstremalny rollercoaster czy udział w meczu piłki nożnej w budynku Galerii Krakowskiej? Wydaje się niemożliwe, a nawet niebezpieczne, ale dzięki specjalnym stanowiskom z okularami VR, będzie dostępne dla wszystkich złaknionych wyjątkowych wrażeń. Virtual Reality to obraz sztucznej rzeczywistości, stworzony dzięki najnowszej technologii komputerowej. Umożliwia on doświadczenie przygód i adrenaliny, które na co dzień są poza naszym zasięgiem.

Od 21 do 31 października w największej Galerii w centrum Krakowa czeka cała gama atrakcji, a wśród nich Virtuix, czyli specjalna bieżnia, pozwoli poruszać się po wirtualnym świecie za pomocą własnych nóg. Symulator lotu VR pozwoli uczestnikom przemierzać przestworza i z lotu ptaka zwiedzać różnorodne lokalizacje. Niezwykle zaawansowana technologia w połączeniu z goglami VR przeniesie ciało i umysł do zupełnie innego wymiaru. Z kolei symulator wyścigów samochodowych umożliwi wcielenie się w rolę rajdowca na torze. Na zwolenników mniej ekstremalnych doznań będzie czekał specjalny rower. Zabierze on w przejażdżkę po Dzikim Zachodzie lub świecie gier, w tempie uzależnionym od faktycznego pedałowania.

Strefa VR pełna wirtualnych atrakcji będzie dostępna w Galerii Krakowskiej w dniach 21-31 października. Z bezpłatnych stanowisk będzie można korzystać w godzinach od 12:00-18:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »