Firma » Biznes

Pentacomp dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

Pentacomp dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska
Zobacz więcej zdjęć »
Pentacomp S.A. wygrał przetarg ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Przedmiotem zamówienia są prace analityczne, projektowe, dokumentacyjne oraz wdrożeniowo-implementacyjne związane z budową bazy danych o ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko

oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko (bazy danych ooś).

 

Ocena oddziaływania na środowisko jest jednym z podstawowych narzędzi zarządzania ochroną środowiska. Ocena dostarcza organowi administracji publicznej informacji, o wpływie planowanego przedsięwzięcia na środowisko, łącznie z wpływem na zdrowie ludzi.

 

Zamówienie będzie realizowane w V etapach. W I etapie Pentacomp S.A. przygotuje projekt techniczny zawierający analizę dostępnej infrastruktury IT. Następnie przeprowadzone zostaną prace analityczne. Zostanie opracowany projekt funkcjonalny systemu zawierający model wymagań niezbędnych do implementacji, w tym modele biznesowe i funkcjonalne usług (diagramy przypadków użycia, sekwencji, aktywności, itp.). Pozostałe etapy będą polegały na wdrożeniu systemu, szkoleniu administratorów, świadczeniu usług serwisu gwarancyjnego oraz świadczenie asysty technicznej.

 

Wartość zamówienia wynosi 461 250,00 zł brutto. Zlecenie zostanie wykonane w terminie 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »