Technologie » AGD - RTV

Perfekcyjna Pani Domu według De'Longhi

Perfekcyjna Pani Domu według De'Longhi
Zobacz więcej zdjęć »
De’Longhi zdradza sekret perfekcyjnej Pani Domu….


Idealna pani domu

 

Bycie gospodynią stało się modne! Niegdyś idealna pani domu była zapracowaną i wiecznie zmęczoną kobietą. Jednak czasy się zmieniły, a nowe technologie i unowocześnienia działają obecnie w służbie prawdziwej kobiecości.

DeLonghi wie o tym doskonale i pracując nad nowym żelazkiem dołożyło wszelkich starań, aby każda kobieta dzięki swemu idealnemu żelazku stała się równie idealną gospodynią , nie tracąc przy tym czasu i energii.

 

Dotychczas nic nie było w stanie ułatwić i umilić tej prozaicznej czynności jaką jest prasowanie. Znienawidzone przez wiele osób, śniące się po nocach i odkładane na ostatnią chwilę, lecz tak niezbędne każdemu, prasowanie jeszcze do niedawna było prawdziwą zmorą.

 

Jak na stuprocentową kobietę przystało, codziennie po pracy i przygotowaniu obiadu spędzałam prawie godzinę przy desce do prasowania, aby sprostać oczekiwaniom, które pokładał we mnie mój kochany mąż, jego koszule, a w szczególności jego mama – mówi pani Joanna, testerka żelazka DeLonghi – Odkąd stałam się posiadaczką nowego sprzętu DeLonghi ku zdziwieniu mojej teściowej te same czynności zajmują mi o połowę mniej czasu, dzięki czemu mam go więcej dla siebie i dla … męża.

 

Firma DeLonghi zadbała o dobre samopoczucie swoich klientów wprowadzając na rynek nowoczesne, dziecinnie łatwe w obsłudze żelazka.  Począwszy od wygodnego, miłego w dotyku uchwytu, poprzez system autoczyszczenia, aż po opatentowaną nowoczesną stopę grzewczą Dual, użytkownik będzie zaskoczony wygodą jaką oferują mu nowoczesne żelazka.

 

Wysoka jakość i komfort życia klientów są naszą dewizą – mówi Dyrektor Handlowy De’Longhi Polska  – Edyta Rusińska. Na samą myśl, że każdego dnia nasze sprzęty ułatwiają ludziom codzienne zmagania, nabieramy zdwojonych sił i energii do kreacji kolejnych udogodnień.

 

A spragnione ułatwień idealne panie domu tylko czekają, aby w prosty sposób, bez wysiłku
i straty czasu stać się jeszcze bardziej perfekcyjnymi…Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kinga Zwierzchowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »