Dom » Wnętrza

Performing Shower by Dornbracht

Performing Shower by Dornbracht
Zobacz więcej zdjęć »
Na targach Salone del Mobile w Mediolanie (14-19 kwietnia 2010) firma Dornbracht zaprezentowała swoje nowości produktowe do zakresu prysznicowego w ramach nowego założenia.

Performing Shower. Performing Shower symbolizuje kompetencje firmy Dornbracht w zakresie prysznicowym i wyróżnia się przede wszystkim różnorakimi formami doprowadzenia wody. Odzwierciedlają to nowości, do których oprócz uzupełnień do programu Balance Modules zalicza się całkowicie nowa generacja dysz imitujących deszcz.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:„Poprzez założenia Performing Shower oraz zaakcentowanie różnorodnych form wody zapewniających coraz to nowe indywidualne wrażenia pod prysznicem po raz kolejny podkreślamy postulat przedsiębiorstwa the Spirit of Water. Woda w formie deszczu, woda jako czysty, energiczny potok, woda jako szeroki, mocno pulsujący lub miękki strumień, strumień z bąbelkami powietrza - trudno sobie wyobrazić bardziej urozmaicone spotkanie z wodą" - podsumowuje dyrektor zarządzający Andreas Dornbracht.

Nowa generacja dysz imitujących deszcz

Nowa generacja dysz imitujących deszcz stawia na naturalność. Woda tak jak w naturze spada jedynie w skutek działania grawitacji, a nie w wyniku działania ciśnienia. Tę redukcję techniki wspiera różnorodność form i rozmiarów. W sumie w przyszłości dostępne będą cztery różne dysze imitujące deszcz i po raz pierwszy wersja prostokątna. Średnica okrągłych dysz imitujących deszcz została zwiększona (dotychczas dostępna była tylko średnica 200 mm). Teraz można wybierać pomiędzy średnicą 220 mm i 300 mm. Zupełną nowością jest prostokątna dysza imitująca deszcz o rozmiarach 320 x 240 mm. W przypadku całej nowej generacji dysz imitujących deszcz dodatkowo zredukowane zostało wzornictwo. I tak powierzchnia dyszy licuje z głowicą natryskową, co harmonizuje wygląd i jednocześnie ułatwia czyszczenie i pielęgnację produktu. Wszystkie wersje dysz imitujących deszcz wyposażone są w sprawdzony system zapobiegający osadzaniu się kamienia i można je łączyć z nowymi przyłączami sufitowymi i ściennymi oraz z wolnostojącą stelą prysznicową. Nowe dysze imitujące deszcz oraz natrysk ręczny dostępne są ze wszystkimi wykończeniami powierzchni oferowanymi przez firmę Dornbracht - champagne, chrom, złoto, platyna, matowa platyna, matowa czerń i matowa biel.

Natryski ręczne z potrójną regulacją

Optymalne uzupełnienie programu dysz imitujących deszcz stanowi najnowsza generacja natrysków ręcznych, które z potrójnie regulowanym strumieniem zapoczątkowały w 2008 roku koncepcję Performing Shower. Dysze umożliwiają wybór pomiędzy normalnym strumieniem o dużej powierzchni, delikatnym strumieniem (napowietrzony, bardzo miękki strumień, który powoduje perlenie się wody na dłoni) oraz mocno pulsującym, masującym strumieniem. Wszystkie nowe natryski ręczne wyposażone są w sprawdzony system zapobiegający osadzaniu się kamienia.

Nowe dysze z programu Balance Modules - JustRain, WaterBar i WaterSheet

W przypadku programu Balance Modules firma Dornbracht oprócz różnych uzupełnień produktowych przedstawia trzy nowości. Nowa dysza JustRain do montażu ściennego najlepiej spełnia życzenie klienta odnośnie rozwiązania ściennego. Także z inspiracji docierających z rynku zwiększono wysięg dyszy WaterSheet z 120 mm do 150 mm. Jednocześnie zastosowano wkładkę z tworzywa sztucznego, która umożliwia optymalne prowadzenie wody i redukuje „zasysanie" wody przy wylocie. Ułatwia także usuwanie odkładającego się kamienia. Zupełną nowością jest wyjątkowo szeroka, mająca rozmiary 240 x 60 mm, dysza do ciała WaterBar do górnego i dolnego zakresu pleców. Dysze WaterSheet i WaterBar dostępne są z wykończeniami powierzchni chrom oraz matowa platyna.

Nowe produkty Balance Modules oraz dysze imitujące deszcz dostępne będą od września 2010 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »