Moda » Odzież

Perlage na Pierre Balmain Gang Party

Perlage na Pierre Balmain Gang Party
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartkowy wieczór 19 listopada, na 42 piętrze budynku Cosmopolitan z widokiem na rozświetloną Warszawę, odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie Pierre Balmain Gang Party.

Podczas imprezy  goście mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym pokazie mody zorganizowanym w nowatorskiej formule wielkomiejskiej imprezy, w trakcie której modelki wchodziły w interakcję z uczestnikami eventu.

Kolekcja Pierre Balmain to kwintesencja miejskiego, seksownego i elektryzującego stylu. Szlachetne materiały idealnie połączone były z klasycznymi, ponadczasowymi kształtami. Ekstrawagancja oraz blask z rockowym pazurem i nutką francuskiej elegancji - tymi słowami można opisać tę kolekcję.

Na najmodniejszej imprezie sezonu nie mogło zabraknąć najbardziej stylowej wody – Cisowianki Pelage, która idealnie pasowała do szampańskiego nastroju gości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polskie Zdroje

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »