Społeczeństwo » Społeczeństwo

Personalizowane kartki ślubne

Personalizowane kartki ślubne
Zobacz więcej zdjęć »
Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub w pierwszej kolejności część z nas zastanawia się co ubierze, a część, co kupi w prezencie. Jednak to dopiero początek przygotowań do tej uroczystości.

Ślub to wyjątkowa uroczystość nie tylko dla Panny Młodej czy Pana Młodego, ale także dla najbliższych Młodej Pary. Każdy zaproszony gość chce przyczynić się do tego, aby ten dzień był wyjątkowy na nowej drodze życia Młodych.

Obecnie bardzo popularne są listy prezentów, które przygotowuje Para Młoda. To bardzo racjonalne podejście do sprawy, a jednocześnie rozwiązanie jednego z najpopularniejszych problemów pt. „Co kupić w prezencie”. Każdy chciałby kupić trafiony prezent, taki który nie będzie zdublowany. Nikt przecież nie potrzebuje 2 odkurzaczy czy 2 kuchenek mikrofalowych.

Bardzo często Młoda Para rezygnuje z chęci otrzymywania bukietów kwiatów. Częściej proszą o butelki wina, zdrapki, czy zabawki, które następnie przekazują potrzebującym. To także bardzo nowoczesne podejście, jednak mające sens. Bukiety kwiatów, owszem, ładnie pachną i wyglądają, ale tylko przez kilka dni. Czasami jest ich tak dużo, że nie ma gdzie ich wszystkich zmieścić. Wtedy pojawia się prawdziwy problem.

W tej całej zmianie tradycji i obyczajów jedna rzecz pozostała stała. Cały czas wręcza się Parze Młodej kartkę ślubną. Powód jest bardzo prosty. Chcemy, aby Nowożeńcy zapamiętali nasze życzenia, aby pamiętali, że bawiliśmy się na ich weselu, że byliśmy obecni na ślubie. Często w kopercie wręcza się także gotówkę. Jeżeli chcemy się wyróżnić, sprawić Nowożeńcom większą radość możemy podarować im wyjątkowe, personalizowane kartki ślubne odbiegające projektem od popularnych drukowanych czy ręcznie robionych kartek.

 

PERSONALIZOWANE KARTKI ŚLUBNERedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

arequipa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »