Gospodarka » Przemysł

Pewność w kolorach

Pewność w kolorach
Zobacz więcej zdjęć »
Po przeprowadzeniu serii dodatkowych badań w warunkach naturalnych w różnych miejscach świata, firma Tata Steel wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zdecydowała się na wydłużenie udzielanej w Polsce gwarancji na blachę Colorcoat HPS200 Ultra® o 10 lat!

Budując swój dom, staramy się zadbać o każdy szczegół i ekonomicznie gospodarować budżetem. Jednak to, o co powinniśmy troszczyć się najbardziej, to jakość użytych materiałów. Daje nam to pewność, że budynek pozostanie w dobrej kondycji i zachowa swoje walory estetyczne na wiele lat, oszczędzając nam kosztów związanych z renowacją
i regularną konserwacją.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Blacha Colorcoat HPS200 Ultra® firmy Tata Steel stosowana jako pokrycie dachowe indywidualnych budynków mieszkalnych jest objęta kompleksową gwarancją. Dzięki nieustającym badaniom, okres gwarancji dla palety kolorów Classic, zawierającej popularne odcienie blachodachówek jak Burano, Terracotta i Van Dyke Brown, został wydłużony z 20 do 30 lat dla dachów w obszarach wiejskich w głębi lądu. Wydłużenie okresu gwarancyjnego dla tych kolorów aż o 10 lat oznacza, że wszystkie kolory ze standardowej palety mają taką samą  gwarancję na obszarach wiejskich.

By uprościć zasady udzielania gwarancji, obszar w głębi lądu został podzielony na lokalizację w środowisku miejskim i wiejskim. Obszar wiejski definiowany jest jako pozbawiony znacznych zanieczyszczeń powodujących korozję a obszar miejski, jako gęsto zamieszkały i istotnie zanieczyszczony. Jeśli chodzi o definicję obszaru pasa nadmorskiego, w przypadku Colorcoat HPS200 Ultra®, jest jeden, prosty podział, w którym wszystko w zasięgu 1 km od morza, zaklasyfikowane jest właśnie jako pas nadmorski. Inne gwarancje często wprowadzają dodatkowe klasyfikacje, np. dzieląc obszar na pas nadmorski i strefę przybrzeżną, obejmującą 3 kilometry od brzegu morskiego. W praktyce oznacza to ograniczenie okresu gwarancyjnego dla wszystkich budynków zlokalizowanych bliżej niż 3 kilometry od morza.

Gwarancja na budynki mieszkalne, udzielana na blachę Colorcoat HPS200 Ultra®, zapewnia, że powłoka dekoracyjna będzie przylegać do rdzenia stalowego przez określony czas. W przypadku reklamacji (choć to mało prawdopodobne), odpowiedzialność Tata Steel opiewa na cały pierwotny koszt zakupu materiału. Dla porównania, inne gwarancje niejednokrotnie chronią blachę jedynie przed perforacją, a odpowiedzialność dostawcy zmniejsza się co roku zgodnie z umowną skalą amortyzacji produktu. Co więcej, gwarancja na Colorcoat HPS200 Ultra® obejmuje również stan krawędzi, przez cały okres jej trwania, czego nie oferuje wiele innych.

 

Dane z ostatnio przeprowadzonych testów na całym świecie, potwierdzają ogromne korzyści wynikające z niedawno wprowadzonych ulepszeń i istotnych innowacji w zakresie trwałości koloru i połysku  powłoki naszego produktu. Wzmacnia to naszą pewność odnośnie produktu i dowodzi, że właściciele budynków mogą czuć się pewni, że ich inwestycje sprostają próbie czasu - mówi Peter Barker, Dyrektor ds. Rozwoju Technologicznego  Tata Steel.

Stalowa blacha powlekana Colorcoat HPS200 Ultra® jest dostępna w Polsce w formie gotowych systemów pokryć ścian i dachów za pośrednictwem naszych partnerów handlowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących gwarancji udzielanej na pokrycia dachów budynków mieszkalnych oraz naszych bezpośrednich odbiorców
w Polsce, odwiedź stronę www.colorcoat-online.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tata_Steel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »