Kultura, sztuka » Kultura

PGE Obrót sponsorem IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia

PGE Obrót sponsorem IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia
Zobacz więcej zdjęć »
PGE Obrót, największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce z Grupy PGE został sponsorem organizowanego przez rzeszowskie kino Zorza IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 10-12 czerwca br.
Nazwa przeglądu wiąże się z powstającą międzynarodową trasą Via Carpatia, która połączy państwa północnej i południowej Europy. W ramach trzydniowego wydarzenia odbędą się pokazy sześciu filmów z Polski, Rumunii, Węgier i Grecji.

- Na miłośników kina europejskiego, którzy będą uczestniczyć w przeglądzie czekają pokazy filmowe nie tylko w tradycyjnej sali kinowej, ale również w plenerze, na deptaku w centrum Rzeszowa. Dodatkową atrakcją będą spotkania z twórcami i osobami związanymi z produkcją filmów.  Grupa PGE, której jesteśmy częścią, w swojej działalności sponsoringowej mocno stawia m.in. na mecenat kultury. W ten kierunek wpisuje się Przegląd Kino Via Carpatia, który z roku na rok umacnia swoją renomę – mówi Mariusz Rędaszka, prezes zarządu PGE Obrót.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: www.kinozorza.pl .

Wstęp na pokazy jest darmowy, na podstawie wejściówek dostępnych w kasie Kina Zorza oraz Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Przegląd Filmowy Kino Via Carpatia organizowany jest przy wsparciu Marszałka Województwa Podkarpackiego i pod patronatem Wojewody Podkarpackiego.

PGE Obrót
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »