Gospodarka » Przemysł
PGNiG i NIOC (National Iranian Oil Company) podpisały list intencyjny
- Złoże Soumar uważam za bardzo perspektywiczne, a powrót do współpracy z NIOC otwiera przed nami nowe możliwości wydobywcze - powiedział Piotr Woźniak, prezes PGNiG.
Odnowienie współpracy z NIOC nastąpiło po 6-letniej przerwie. W latach 2008-2010 PGNiG współpracowało z Iranian Offshore Oil Company (IOOC) spółką należącą do NIOC – na złożu gazowym Lavan. Prace w Iranie na rzecz NIOC w latach 2007-2013 prowadziła również Geofizyka Kraków – spółka z Grupy Kapitałowej PGNiG.
Nadesłał:
Komunikacja Plus
|
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Komentarze (0)