Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Physiogel – patent na pielęgnację skóry

Firma Stiefel, która posiada 165 letnie doświadczenie w dermatologii i pielęgnacji skóry, opracowała opatentowaną strukturę DMS® (Derma-Membrane-Structure). Na jej bazie, powstała linia hipoalergicznych dermokosmetyków pod nazwą Physiogel.

Dermokosmetyki Physiogel przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry, w szczególności skóry wrażliwej i suchej. Szeroka gama kosmetyków Physiogel oferuje produkty zarówno do pielęgnacji twarzy, ciała, jak i skóry głowy. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania konsumentów, którzy posiadają wrażliwą i podrażnioną skórę, kosmetyki zostały zaklasyfikowane do trzech linii – nawilżającej, łagodzącej i oczyszczającej. W ten sposób każdy indywidualnie może dobrać odpowiedni produkt, w zależności od rodzaju i potrzeb skóry. 

Co wyróżnia kosmetyki Physiogel?

Kosmetyki Physiogel, w porównaniu z innymi dermokosmetykami dostępnymi na rynku, wyróżnia przede wszystkim opatentowana, warstwowa struktura, DMS® (Derma-Membrane-Stucture). DMS® jest to kompleks lipidów naśladujących składem i strukturą budowę naskórka, ułożonych warstwowo.

Działanie warstwowej struktury DMS® polega na tym, że poszczególne składniki kosmetyków pokrywają naskórek i uzupełniają jego warstwę ochronną. Tym samym technologia DMS® pozwala odbudować płaszcz hydrolipidowy i przywrócić skórze naturalną barierę ochronną. W wyniku tego warstwa ochronna skóry poddana jest długotrwałej regeneracji, staje się dobrze nawilżona, gładka i elastyczna.

Kosmetyki Physiogel przede wszystkim zapewniają codzienne nawilżanie skóry oraz uczestniczą w odbudowie warstwy (bariery) ochronnej skóry. Produkty Physiogel nie zawierają substancji, takich jak emulgatory. Ich występowanie w wielu kosmetykach pielęgnacyjnych powoduje nadmierne usuwanie własnych lipidów skóry, przez co powstaje efekt wymywania, który sprzyja wysuszaniu skóry. Physiogel nie powoduje tego efektu, dobrze nawilża skórę i harmonizuje z jej naturalnym pH.

Skuteczność serii dermokosmetyków Physiogel, dostępnych tylko w aptekach, została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi opublikowanymi zarówno w Polsce, jak i za granicą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »