Motoryzacja » Samochody

Piąte koło u wozu!

Piąte koło u wozu!
Zobacz więcej zdjęć »
Czy wiesz do czego służy piąte koło w Twoim aucie? Jeśli tak, to z pewnością potrafisz wymienić uszkodzone koło w samochodzie! Podziel się swoją wiedzą z amatorami czterech kółek i krok po kroku opisz proces wymiany koła. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!


Uczestnik konkursu ma za zadanie opisać w kreatywny sposób proces wymiany koła na zapasowe tak, by był on zrozumiały dla każdego laika. Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@wymianaopon.pl. Konkurs zakończy się 8. maja w samo południe.

Odjedź z nagrodami!
Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatna wymiana opon w wybranym serwisie dostępnym na stronie WymianaOpon.pl. Zwycięzca otrzyma także bezrękawnik softshellowy firmy 4F i przewodnik firmy Michelin po jednym z miast Europy. Eleganckie zestawy pióro i długopis, a także przewodniki Michelin otrzyma także 10 wyróżnionych w konkursie osób.

Zmień opony za pomocą myszki!
Serwis WymianaOpon.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy nie chcą tracić czasu w kolejkach do warsztatów wulkanizacyjnych i mają dosyć żmudnego poszukiwania najbliższego serwisu oponiarskiego. Aplikacja dostępna na stronie internetowej umożliwia szybkie wyszukanie i rezerwację dogodnego terminu w najbliższym serwisie, który odpowiada klientowi.
 
Więcej informacji o konkursie:
https://www.facebook.com/WymianaOponPL/app_205521576149308Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Kulej

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »