Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Piątek, Szymon, Empik, Bonarka

Piątek, Szymon, Empik, Bonarka
Zobacz więcej zdjęć »
Szymon Majewski spotka się z czytelnikami w Empiku w krakowskiej Bonarce z okazji premiery jego nowej książki „Życie w pożyciu”. Początek spotkania w piątek (19 czerwca) o godz. 18:00.

Szymon Majewski, dziennikarz i showman, prezenter radiowy i satyryk, w zbiorze felietonów zatytułowanym „Życie w pożyciu” przedstawia relacje damsko-męskie. Jako harcerz (na którego słowie można przecież polegać jak na Zawiszy), przysięgę małżeńską potraktował poważnie. W felietonach spisał wnioski z codziennego życia w związku. W ciepły i ironiczny sposób opowiada o współczesnym związku, chwilach radości i codziennych problemach.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


pożyczki od osób prywatnych
pożyczka od osoby prywatnej co musisz wiedzieć według danych bik w kwietniu roku udzielonych zostało ponad tysięcy pożyczek
firma za granica a podatki w polsce
pracownik polskiego przedsiębiorstwa wykonuje na rzecz tego pracodawcy w polsce oraz niemczech praca stanowi mniej niż całkowitego czasu pracy

Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »