Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Piccolo – otwarty na party!

Dzień Dziecka

Zbliżający się Dzień Dziecka to wspaniała okazja do świętowania. Przyjęcie nie mogłoby obejść się bez bąbelków i wystrzałowego Piccolo. Pyszny owocowy napój to obowiązkowa atrakcja każdego udanego kinderbalu.

 

Wspólny czas, radość i zabawa to najlepszy prezent

 

Jak sprawić, by tegoroczny Dzień Dziecka zapadł na długo w pamięć najmłodszych, a Twoja pociecha była zachwycona wspólnym czasem spędzonym w domu? To proste, wyczaruj kolorowe dekoracje, upiecz Wasze ulubione ciasto i zaproponuj niczym nieskrępowaną zabawę. Możecie tańczyć do ulubionych piosenek albo urządzić małe karaoke. Niecodziennej oprawy temu pełnemu radości wydarzeniu nada Piccolo, a prawdziwe party rozpocznie się wraz z wystrzałem korka. Pyszny napój dostępny jest w czterech owocowych smakach: truskawka, wiśnia, brzoskwinia i kiwi.  Kolorowe bąbelki Piccolo już od ponad 25 lat towarzyszą najmłodszym oraz ich rodzicom w celebrowaniu ważnych chwil
i okazji, a także inspirują do wspólnego spędzania czasu. Produkt dostępny jest
w charakterystycznej butelce o pojemności 750 ml z wypukłymi bąbelkami, które są symbolem doskonałego, musującego smaku i energii. Przenieś się wraz z dzieckiem w świat, w którym wszystko jest możliwe i zaproś na przyjęcie marzeń Piccolo – radosnego superbohatera, który zawsze wprowadza dobry nastrój i rozkręca świetną zabawę.

 

Cena rekomendowana 9,49 zł

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Morawska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »