Dom » Wnętrza

Pięć ekskluzywnych kolekcji drzwi Doors and Floors w salonach RuckZuck

Pięć ekskluzywnych kolekcji drzwi Doors and Floors w salonach RuckZuck
Zobacz więcej zdjęć »
Panele podłogowe Discovery, Dynamic i Dynamic XL w drzwiach, zamiast na podłodze? Montowane w pionie lub w poziomie? O klasie ścieralności AC4? Teraz to możliwe.
 RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, jako jedyna w Polsce oferuje drzwi i podłogi w jednym produkcie. Doors and Floors to pięć nietypowych kolekcji wewnętrznych skrzydeł drzwiowych w ponad 20 dekorach. 
 

– W kolekcjach Doors and Floors próżno szukać klasycznych dla drzwi przeszkleń czy kasetonów. To niestandardowe kolekcje, które możemy dopasować nie tylko kolorystycznie do podłogi, ale też do koloru ościeżnicy, przylgi ościeżnicy i do listwy przypodłogowej. Prosty, niemal surowy design doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Drzwi mogą stanowić element dekoracyjny, ponieważ dzięki kontrastowym zestawieniom, nikt nie przejdzie przez nie obojętnie – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu w RuckZuck.

 

Dwie pierwsze kolekcje D&F, No 1 i 2 to białe skrzydła drzwiowe z poziomymi wąskimi lub szerokimi aplikacjami dekoracyjnymi. Ciemne dekory podłogowe znacząco wyróżniają się na tle śnieżnobiałych drzwi. Aplikacje drzwiowe można wybierać ze wskazanych kolekcji podłóg: Discovery, Dynamic i Dynamic XL. Skrzydła drzwiowe bezprzylgowe wypełnione są płytą wiórową pełną, a wykończone laminatem Classen CPL, dzięki czemu są odporne na zarysowanie i ścieranie.

  

Kontrastowa biel połączona z kolei z żywymi barwami naturalnych kamieni to wyróżniające cechy kolekcji D&F No 3. Trzy symetrycznie ułożone wstawki w postaci paneli z kolekcji Visiogrande zlicowane są z powierzchnią skrzydła drzwiowego. W przypadku tej kolekcji, aplikacje drzwiowe można dobrać dodatkowo z linii podłóg Dynamic XL.

 

Czwarta z kolekcji, D&F No 4 to dwa modele skrzydeł drzwiowych o drewnianej konstrukcji i powierzchni odpornej na zarysowania … o klasie ścieralności AC4. Panele podłogowe stanowią całą powierzchnię skrzydła drzwiowego. Modele z wypełnieniem poziomym dostępne są w kolorystyce podłóg z kolekcji Discovery i Dynamic, z pionowym - w dekorach z kolekcji podłóg Dynamic XXL.

 

Ostatnia kolekcja również obejmuje dwa modele, w których wstawki paneli podłogowych, strukturą nawiązujące do drewna, stanowią zarówno element ozdobny jak i część konstrukcji. Białe skrzydła drzwiowe zostały przełamane pionowym pasem dekoracyjnym, w zależności od modelu węższym lub szerszym. Aplikacje dostępne są w dekorach z kolekcji podłóg Discovery, Dynamic oraz z kolekcji paneli Dynamic XXL.

 

Każda z kolekcji to bezprzylgowe skrzydła drzwiowe standardowo wyposażone w niewidoczne i regulowane zawiasy oraz zamek magnetyczny, stanowiące komplet z ościeżnicą bezprzylgową regulowaną. Doors and Floors dostępne są również w autoryzowanych punktach sprzedaży Classen.

 

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych (bez ościeżnicy) z kolekcji Doors and Floors: 749,00 zł netto.

 

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników RuckZuck. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »