Gospodarka » Żywność

Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą od OLE!

Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą od OLE!
Zobacz więcej zdjęć »
Kultowa propozycja od OLE! zabiera nas ze sobą w kulinarną podróż pełną kreatywności, pomysłów i prawdziwej pasji. Pieczarki marynowane nie tylko uraczą Twoje kubki smakowe, ale także pomogą w urozmaiceniu stałego menu.

Pieczarki marynowane OLE! przygotowywane są w słoiku razem z marchewką i cebulą. W tym niepozornym trio drzemie spektrum smaków i aromatów tylko czekających na odkrycie. Taka kompozycja to idealne połączenie słodyczy marchewki, lekkiej ostrości cebulki, delikatnego smaku pieczarek, podbitych dodatkowo akompaniamentem idealnie wyważonej zalewy. Wszystko to daje jedyne w swoim rodzaju połączenie, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

 

Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! to uniwersalna propozycja, której zakres zastosowań jest naprawdę szeroki, dlatego z pewnością można stwierdzić, że to wybór, który zachwyci każdego! Pieczarki wykorzystaj na zimno jako dodatek do sałatek, czy koreczków. Zrób na ich bazie sos, albo dodaj je do dań na ciepło, np. leczo, które na pierwszy rzut oka, może nie wydaje się oczywistą propozycją, ale gdy już raz się przekonasz...nigdy więcej nie zabraknie u Ciebie tego produktu od OLE!

 

Pieczarki  marynowane z marchewką i cebulą OLE! łączą w sobie fuzję smaku i wielozadaniowości. Z jednej strony podsycą smak dobrze znanych Ci dań, z drugiej, mogą stanowić ich główny składnik, który zasmakuje każdemu, kto ceni sobie jakość i kompozycję wyjątkowych aromatów. 

 

Inspiruj się OLE! i poznaj propozycje na dania z dodatkiem marynowanych pieczarek z marchewką
i cebulą od OLE!. Odkryj smakowite Leczo w stylu OoooLE!
- znajdziesz je w naszym PRZEPIŚNIKU: http://wole-ole.pl/recipes/leczo/

 

________________________________________

Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE!
Pojemność: 305 ml
Cena: ok. 8 zł

 

Więcej na: www.wole-ole.plKalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »