Gospodarka » Żywność

Piekarnia Baton debiutuje w Zielonych Arkadach

W Zielonych Arkadach otwarto Dom Chleba Baton, który charakteryzują wypieki, będące połączeniem tradycyjnych i naturalnych smaków z nowoczesną technologią. Lokal w Zielonych Arkadach to pierwszy sklep lokalnej piekarni w centrum handlowym w Bydgoszczy.

Nowo otwarta piekarnia Baton w Zielonych Arkadach jest kolejnym punktem marki na mapie Bydgoszczy, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a zarazem pierwszym w centrum handlowym. Nowoczesny wystrój sklepu został zaprojektowany specjalnie dla lokalu w Zielonych Arkadach, jednak będzie z czasem adaptowany w istniejących już punktach. Na 33 mkw. klienci znajdą pełny asortyment. To przede wszystkim pieczywo, w tym chleby najwyższej jakości na naturalnym zakwasie oraz bułki, kanapki i drożdżówki. Nie brakuje też słodkich smakołyków, takich jak pączki, ciasta i torty. Baton w swojej ofercie w Zielonych Arkadach posiada również lody rzemieślnicze oraz kawę na wynos.

Smak i aromat świeżego pieczywa jest na tyle ponadczasowy, że towarzyszy nam przez całe życie. Znalezienie miejsca, które produkuje smaczne i wysokiej jakości wypieki jest prawdziwym wyzwaniem. Dlatego cieszymy się, że miejsce znane lokalnej społeczności i wierne długoletniej tradycji zostało otwarte właśnie w naszym Centrum – mówi Ewa Krassowska, Dyrektor Zielonych Arkad.

Piekarnia Baton została założona w 1991 roku jako mały zakład, który dzięki systematycznemu rozwojowi i zastosowaniu nowoczesnych technologii przez lata rozszerzył swoją działalność. Jej nazwa wywodzi się z języka francuskiego, w którym oznacza długie pieczywo w kształcie bagietki. Marka oferuje tradycyjne wypieki, ale też wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającej się klienteli, wprowadziła pieczywo prozdrowotne.

Nowo otwarta piekarnia Baton znajduje się w Zielonych Arkadach na poziomie -1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »