Technologie » AGD - RTV

Piekarnik z funkcją pary – jakie są jego zalety?

Piekarnik z funkcją pary – jakie są jego zalety?
Zobacz więcej zdjęć »
Obecnie coraz większą uwagę przykładamy do zdrowego stylu życia, a zatem także do spożywanych posiłków. Stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety ułatwi wyposażenie kuchni w urządzenia umożliwiające gotowanie i pieczenie bez dodatku tłuszczu.

 

Jednym z takich sprzętów jest piekarnik z funkcją pary oferowany przez firmę Candy.

Piekarnik Candy FCPKS826XL/E, o jednej z największej na rynku pojemności (70 litrów), wyróżnia się możliwością pieczeniaz dodatkiem pary. Wspólna moc gorącego powietrzai pary sprawia, że przygotowywane potrawy są soczyste w środku i chrupiące z wierzchu.Ta funkcja okaże się wyjątkowo przydatna dla osób, które poszukują sposobu na idealne, domowe pieczywo. Dodatek pary wodnej nawilża pieczone potrawy, co pozwala wyraźnie ograniczyć ilość używanego tłuszczu.W ten sposób przyrządzane dania zachowują do 90% wartości odżywczych.Pieczenie z funkcją pary sprawia, że potrawy nie tylko są zdrowsze, ale także mają intensywny smak. Dodatkowo w piekarniku Candy FCPKS826XL/E dostępna jest także funkcja Cook Light, dzięki której również można zadbać o odpowiednio zbilansowany posiłek. Posiadanie piekarnika z funkcją pary oraz innymi opcjami dedykowanymi miłośnikom zdrowej żywności, umożliwia przygotowywanie potraw dietetycznychi lekkostrawnych.

Zaawansowane systemy czyszczenia

Osoby, które chcą przyrządzać zdrowe posiłki powinny również zwrócić uwagę na sposoby czyszczenia piekarnika. Candy FCPKS826XL/E oferuje dwa zaawansowanesystemy. Dzięki ich regularnemu stosowaniu można uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. Pierwszy,niezwykle skuteczny program czyszczenia to pyroliza. Specjalnafunkcja sprawia, że wnętrze piekarnika rozgrzewane jest aż do 500°C. W tak wysokiej temperaturze spalane są wszystkie zanieczyszczenia.Powstały w ten sposób popiół jest łatwy do usunięcia nawet w trudno dostępnych miejscach.Drugą opcją jest Aquactiva, czyli czyszczenie piekarnika za pomocą gorącej pary, zmiękczającej przypalenia i osady, które następnie można łatwo usunąć.

Piekarnik Candy FCPKS826XL/E jest dostępny w sklepach Media Expert, Media Markt oraz Studiach Mebli Kuchennychw cenie 1749 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Zosia 2019-10-26 11:59:56

    Wygląda super ten piekarnik pewnie dobrze się w nim pieczę. Jak będę robić zakupy takich sprzętów w media expert to na bank na niego zerknę.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »