Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Piękna lekcja przyjaźni na zakończenie roku szkolnego

Piękna lekcja przyjaźni na zakończenie roku szkolnego
Zobacz więcej zdjęć »
Kończą się zajęcia w szkołach, nadchodzą upragnione wakacje. Z tej okazji Bonarka City Center zaprasza w sobotę (28 czerwca) na ostatnią w tym roku lekcję: lekcję przyjaźni dla dzieci w każdym wieku.

Tego dnia odbędzie się krakowska premiera spektaklu „Pan Toti i czarodziejski grzebień”, opartego o bajkę autorstwa Sorn Gary – pisarkę chwaloną za stworzenie cyklu tekstów o Panu Totim i jego znajomych z wyspy. Zarówno sztuka wystawiana w Bonarce, jak i pozostałe teksty łączą w przekonywujący sposób humor oraz dowcip z pouczającym przesłaniem, trafiającym bezpośrednio do młodych widzów. Tym razem fabuła bajki koncentrować się będzie wokół tego, co jest w życiu najważniejsze. Czy naprawdę liczy się wygląd zewnętrzny? Jak bardzo można dbać o swój wizerunek i piękno, by nie zaniedbać wnętrza i nie zapomnieć o swych przyjaciołach? Każde dziecko oglądające spektakl w Bonarce znajdzie odpowiedzi na to pytanie. A przy okazji – będzie się doskonale bawić, uczestnicząc w przygodach Pana Totiego, Hehela i bliźniaków. Na scenie wystąpią lalki wiernie odzwierciedlające wygląd głównych bohaterów. Za ich animację odpowiadać będą aktorzy z Teatrzyku Promyczek, którzy są w Polsce najlepszymi specjalistami od spektakli z Panem Totim w roli głównej.
Młodzi goście Bonarki jako pierwsi w Krakowie staną przed okazją zobaczenia wspomnianej sztuki. Warto dodać, że serial zrealizowany na podstawie bajek o Panu Totim zbiera same pozytywne recenzje. Pokazywany będzie podczas 7. Festiwalu Filmów dla Dzieci organizowanym w Kijowie Centrum, pośród najlepszych animowanych bajek, które ukazały się w tym i poprzednim roku.
Spektakl odbędzie się w sobotę 28 czerwca o 17.00 na poziomie 0 przy salonie Empik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »