Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Piękne, śnieżnobiałe zęby

Każdy z nas marzy o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu. Uśmiech dodaje nam niesamowitego uroku. Co jednak począć jeśli nasze zęby dalekie są od ideału? Koniecznie musimy odwiedzić specjalistę stomatologa. Jego wiedza może pomóc nam osiągnąć wymarzony uśmiech.

Człowiek rodząc się jest bezzębny, wraz z wiekiem wyżynają mu się zęby, które w głównej mierze służą mu do gryzienia pokarmu. Początkowo posiadamy zęby mleczne, które z upływem lat wypadają, a na ich miejsce pojawiają się tzw. zęby stałe. Człowiek nie ma zazwyczaj wpływu na ich wielkość czy kolor swojego uzębienia. Ważne jest jednak, aby dbać o swoje zęby i starać się zachować odpowiednią higienę jamy ustnej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zdarza się jednak tak, ze mimo starań nasze zęby wypadają lub muszą być usunięte. Aby zachować dawny uśmiech konieczne jest zastosowanie implantów, czyli sztucznych zębów, których zadaniem jest imitacja swoich poprzedników oraz przejęcie ich roli. Implantologia Kraków to doskonałe miejsce, które zajmuje się odbudową uzębienia swoich pacjentów, wykorzystując do tego celu implanty. Implantologia Kraków to idealny stomatolog, dzięki któremu znów będziemy mogli się śmiać bez żadnych oporów.

Warto zauważyć, że zastosowanie implantów pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego. Dzięki implantom możemy również osiągnąć znaczną poprawę zaburzonej, poprzez utratę zębów, mechaniki narządu żucia. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przebiega w kilku etapach. Najczęściej jest stosowany w pojedynczych ubytkach. Co ciekawe, implanty stomatologiczne wykonywane są w głównej mierze z tytanu, który jest biokompatybilny, dzięki czemu nie jest rozpoznawany przez organizm jako ciało obce. Implanty są dość drogą metodą, jednak wartą swojej ceny, jeśli chcemy znów w pełni cieszyć się naszym uśmiechem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »