Dom » Architektura

Pierwsza edycja Targów Wewnętrznych Online firmy LEDIN dla branży oświetleniowej – JUŻ WKRÓTCE!

Pierwsza edycja Targów Wewnętrznych Online firmy LEDIN dla branży oświetleniowej – JUŻ WKRÓTCE!
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach od 15 do 17 września br. będziemy mieli okazję uczestniczyć w pierwszych targach oświetleniowych organizowanych przez firmę LEDIN.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników targi odbędą się za pośrednictwem platformy online, do której każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać dostęp. To wspaniała szansa na to, by spotkać się z ekspertami ds. oświetlenia LED, dowiedzieć się więcej na temat nowości w branży oraz najnowszych trendów oświetleniowych. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak, a gościem specjalnym będzie Robert Burneika, znany kulturysta i zawodnik MMA.

Grupa LEDIN, która istnieje na rynku oświetleniowym od ponad 10 lat, to prężnie rozwijający się producent i dystrybutor oświetlenia LED z Ostrołęki. Do grupy przynależą dwie marki własne – LED line® oraz LEDOM, które współpracują z międzynarodowymi dystrybutorami i punktami sprzedaży zlokalizowanymi w ponad 25 krajach na całym świecie. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, LEDIN po raz pierwszy organizuje wewnętrzne targi oświetleniowe, w których możemy wziąć udział.

Targi oświetleniowe to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów i nowe trendy związane ze stosowaniem coraz bardziej wydajnych, przyjaznych środowisku rozwiązań oświetleniowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych oraz komercyjnych.

Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w targach oświetleniowych LEDIN, będzie miał szansę poznać szeroką gamę produktów firmy, a także dowiedzieć się więcej na temat stosowanych technologii. Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy moduły:

  • panel produktowy, podczas którego zaprezentowana zostanie bogata i zróżnicowana oferta produktowa LEDIN, a także nowości, które niebawem pojawią się w ich asortymencie;
  • panel szkoleniowy, który będzie okazją do wysłuchania prelekcji specjalistów pracujących w Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®;
  • panel marketingowy, podczas którego omówione zostaną praktyczne kwestie związane z doborem oświetlenia do przestrzeni prywatnych.

Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak, natomiast gościem specjalnym będzie Robert Burneika. Aby wziąć udział w targach, należy w dniach od 15 do 17 września br. wejść na nasz kanał LED line na platformie Youtube: https://bit.ly/3BaFaUH i zapoznać się z opublikowanymi tam materiałami.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oświetleniowych producentów i dystrybutorów oświetlenia, sprzedawców hurtowych, inwestorów i deweloperów, architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich, którym tematyka oświetlenia LED jest szczególnie bliska.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na: www.ledin.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »