Społeczeństwo » Społeczeństwo

Pierwsze spotkanie najbardziej wpływowych kobiet w branży security

Pod egidą firmy Axis Communications, Nedap oraz magazynu A&S Polska odbyło się wyjątkowe spotkanie, w którym wzięły udział przedstawicielki branży systemów bezpieczeństwa.

W urokliwym pałacu Czosnowskich w podwarszawskich Opypach miały okazję porozmawiać o wyzwaniach, jakie wiążą się z pracą w mocno technicznym segmencie rynku, a także szansach na rozwój i samorealizację.

Spotkanie, zorganizowane 8 marca, miało charakter całodniowych warsztatów tematycznych prowadzonych przez specjalistów w zakresie emisji głosu, tworzenia profesjonalnego wizerunku
i budowania wewnętrznej motywacji. Lekkim akcentem był pokaz typu live cooking w wykonaniu szefa kuchni molekularnej Marcina Jabłońskiego, uczestnika 3. edycji Top Chef, który zaprezentował oryginalne desery w sam raz na nadchodzącą wiosnę.

Kameralny charakter szkolenia zachęcił uczestniczki do nieskrępowanych rozmów i wymiany spostrzeżeń, a także sprzyjał kobiecej integracji, która jest kluczowym elementem w procesie zmian w branży security, gdzie przedstawicielki płci pięknej nadal stanowią zdecydowaną mniejszość. Niewątpliwą jaskółką zmian na tym rynku są wysokie stanowiska specjalistek z firmy Axis: Anny Forsberg, która pełni funkcję Dyrektor Regionalnej Axis Communications na Europę Wschodnią (związana jest z firmą od wielu lat) oraz Vereny Rathjen - wiceprezes na Europę, Bliski Wschód
i Afrykę (EMEA).

Pod bacznym okiem trenerów tj. Tatiana Mindewicz-Puacz (polska coach z certyfikatem ICC, trenerka w zakresie komunikacji interpersonalnej), Jolanta Kucharska (dziennikarka radiowa i telewizyjna TVN24 i TVN CNBC) oraz Marta Grusznic i Marta Michałko (wizażystki), uczestniczki pracowały nad poprawą własnej estymy i poczucia wartości, właściwym ustawieniem głosu oraz drobnymi zmianami wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prshark

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117373 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )