Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pierwsze urodziny Vis à Vis Wilanów

Pierwsze urodziny Vis à Vis Wilanów
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 14 grudnia, Vis à Vis Wilanów zaprasza do wspólnego celebrowania pierwszych urodzin.

Z tej okazji pasaż handlowy przygotował masę atrakcji, z których radość będą miały zarówno dzieci, jak i dorośli. Warsztaty, spotkanie z Mikołajem i ICE SHOW – będzie się działo!

 

14 grudnia zapowiada się niezwykle. Tego dnia świętujemy bowiem pierwsze urodziny Vis à Vis Wilanów! Zaplanowane wydarzenia sprawią, że dzień upłynie pod znakiem zabawy i niecodziennych spotkań. Każdy, kto odwiedzi w sobotę pasaż handlowy poczuje magię zbliżającej się Gwiazdki i spędzi czas w wyjątkowej atmosferze. W godzinach 11:00-19:00 odbędą się tu kreatywne warsztaty, podczas których wszyscy będą mieli szansę stworzyć świąteczne postaci i dekorować małe choinki. O godzinie 13:30 do Vis à Vis Wilanów przyjedzie z kolei uwielbiany i wyczekiwany z niecierpliwością Święty Mikołaj. Przez 4 godziny będzie czekał na gości, a podczas wizyt z chęcią zrobi ze wszystkimi pamiątkowe zdjęcie oraz porozmawia o świątecznych marzeniach. Białobrody pozostanie w pasażu do godziny 17:30. W między czasie odwiedzający będą mogli skorzystać z oferty Cafe Bike, która przygotuje degustację pysznych, rozgrzewających zimowych herbat i kaw. To jednak nie wszystko. Na sobotę przygotowano dodatkowo jedyną w swoim rodzaju atrakcję - ICE SHOW. To będzie spektakularne widowisko rzeźbienia w lodzie wzbogacone o klimatyczną oprawę muzyczną. Całemu przedstawieniu towarzyszyć będzie pokaz pirotechniczny. Urodziny Vis à Vis Wilanów  świętujemy z należytym przytupem.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »