Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pierwszy krok do sławy w Agorze Bytom

Czerwony dywan i blask fleszy? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy zrobić pierwszy krok.Największa galeria handlowa w Bytomiu ogłasza poszukiwania gwiazdy swojej kampanii w 2013 roku. Castingi już 20 i 21 października. Zwyciężczyni otrzyma dodatkowo 3 tysiące złotych na zakupy w Agorze

Jesteś kobietą w wieku 16-28 lat? Jesteś uśmiechnięta i pewna siebie? Widzisz się na wybiegach, okładkach gazet i billboardach? To oznacza, że Agora Bytom szuka właśnie Ciebie. Wystarczy, że już 20 lub 21 października (sobota i niedziela) od godz. 12:00 do godz. 17.00 zjawisz się na poziomie -1 i pokażesz komisji, że masz w sobie „to coś"!
W jury zasiądzie m.in. profesjonalny fotograf modowy i producentka z agencji modelek.
- Szukamy osoby, która przekona nas nie tylko swoją fizycznością, lecz także stylem bycia - mówi Ksenia Wałek, account manager Walk Creative, współorganizatora imprezy. - Nie mamy w głowach obrazu zwyciężczyni. Chcemy dać się zaskoczyć. Liczymy, że gdy taka dziewczyna pojawi się na castingu, od razu będziemy wiedzieć, że to ona - dodaje.


Osoba wyłoniona w castingu zostanie twarzą Agory Bytom na cały 2013 rok. Pojawi się więc na pierwszym planie wszystkich sezonowych layoutów. Ponadto zwyciężczyni otrzyma 3 tysiące złotych na zakupy w sklepach znajdujących się w Agorze. To nie wszystko.  Jeżeli laureatka lub inna kandydatka zainteresuję producentkę agencji, być może otrzyma szansę na nawiązanie profesjonalnej współpracy.

- Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które, tak jak nasza galeria są, modne, nowoczesne i przyciągają uwagę. Jeżeli chcecie zostać gwiazdą przyszłorocznej kampanii outdoorowej Agory, spróbujcie swoich sił. Casting może być początkiem ekscytującej przygody - mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

Casting na gwiazdę kampanii Agory Bytom w 2013 roku odbędzie się 20 i 21 października (sobota i niedziela) w godz. 12:00 - 17:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »