Dom » Wnętrza

Pierwszy salon RuckZuck we Wrocławiu

Pierwszy salon RuckZuck we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
System partnerski firmy RuckZuck od lat sukcesywnie rozwija się, obejmując już ponad 60 punktów na terenie całego kraju. Do grona nowych franczyzobiorców dołączył salon SOLUM we Wrocławiu. To pierwszy sklep pod szyldem marki zlokalizowany w stolicy Dolnego Śląska.

Salon RuckZuck SOLUM powstał przy ul. Robotniczej 92-94, w sąsiedztwie terenów Wrocławskiego Parku Przemysłowego. W przestronnym lokalu o powierzchni aż 320 mkw. umiejscowiono ekspozycję prezentującą bogaty asortyment z zakresu wyposażenia wnętrz. W ofercie sklepu znajdują się podłogi laminowane oraz drewniane, a także drzwi – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dostępne są też akcesoria wykończeniowe, m.in. listwy przypodłogowe, ościeżnice i klamki.

Szeroki wybór modeli i wzorów dekoracyjnych sprawia, że każdy klient może znaleźć produkt idealnie dopasowany do aranżowanej przestrzeni. Wybór konkretnych artykułów ułatwią porady specjalistów. Wszyscy nabywcy mogą liczyć na indywidualne podejście, uwzgledniające ich oczekiwania w zakresie estetycznym, technicznym i finansowym. Dodatkowo, w ramach kompleksowej obsługi, oferowane są pomiar, transport oraz montaż zakupionych towarów.

– Do sieci franczyzowej RuckZuck dołączyliśmy przede wszystkim z uwagi na chęć wypełnienia niszy na wrocławskim rynku wyposażenia wnętrz i wzbogacenia go o produkty uznanych marek, takich jak Classen czy SENTIS. Zależy nam na dostarczeniu klientom nieprzeciętnych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań, które będą odpowiadały na ich potrzeby. Wyróżnikiem naszej oferty jest kompleksowość, ponieważ obok sprzedaży produktów proponujemy też profesjonalne usługi montażu – mówi Marek Kowalik, właściciel salonu RuckZuck SOLUM we Wrocławiu.

W weekend inaugurujący działalność sklepu, tj. od 19 do 20 maja, klienci mogli liczyć na wyjątkowe rabaty, sięgające aż 20 proc. Ponadto do końca miesiąca potrwają specjalne akcje promocyjne, dzięki którym będzie można skorzystać np. z usługi montażu towarów za jedyne 1 zł.

– Wsparcie takiego partnera jak RuckZuck w uruchomieniu własnego salonu jest nieocenione, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów firmy. Wierzymy, że dalsza współpraca będzie bardzo owocna i pozwoli nam rozwinąć skrzydła – dodaje Marek Kowalik.

Salon przy ul. Robotniczej 92-94 we Wrocławiu funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, natomiast w soboty od 10.00 do 14.00. W asortymencie znajdują się produkty marek Classen, SENTIS i Wiparquet. Dostępna jest również szeroka oferta podłóg Barlinek, Sensa oraz Smaki Życia.

Więcej informacji o sieci franczyzowej RuckZuck można znaleźć pod adresem: www.ruckzuck.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »