Gospodarka » Żywność

Pierwszy sklep sieci Lidl w Markach już otwarty

Pierwszy sklep sieci Lidl w Markach już otwarty
Zobacz więcej zdjęć »
19 listopada otwarty został pierwszy sklep Lidl w Markach. Z tej okazji zapraszamy na zakupy w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie sieci klienci mogą znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla", a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 19 do 29 listopada, będą one objęte specjalnymi promocjami cenowymi.
W pierwszym sklepie Lidl w Markach znaleźć będzie można także ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów
i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu.

Nowy obiekt sieci Lidl w Markach zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 121 ma niecałe 1000 m2 powierzchni sali sprzedaży.
Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy około 80 miejsc parkingowych.

„To nasza pierwsza placówka w Markach. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki" - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.


Troska o środowisko nie jest nam obca

W placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania ekologiczne:

• system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych,
• ogrzewanie geotermalne,
• energooszczędne oświetlenie LED.

Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »