Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Pieskie życie jest fajne w Bonarce

Pieskie życie jest fajne w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz kolejny Bonarka udowodni, że pieskie życie może być wspaniałe. Przekonają się o tym ci, którzy wezmą udział w akcji Pieskie Życie. Dzięki zaangażowanym w nią instytucjom miejskim i organizacjom pro-animal Bonarka zamieni się 26 maja w raj dla czworonogów i ich posiadaczy.

Bonarka już od kilku lat jest otwarta na zwierzęta, zwłaszcza psy, które pod należytą opieką właścicieli są mile widziane w centrum. Akcja Pieskie Życie jest kolejnym ukłonem w ich stronę, zaś dedykowane im atrakcje mogą zainteresować także tych, którzy  dopiero myślą o czworonożnym przyjacielu.

Impreza potrwa od godz. 14:00 do 18:00. W jej programie są m.in.: zbiórka karmy i pieniędzy dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, akcja adopcyjna oraz porady weterynaryjne.

Do dyspozycji gości będzie także stanowisko Perros.pl, na którym rad na temat strzyżenia psów udzieli profesjonalny groomer.

W strefie prowadzonej przez krakowską Straż Miejską widowiskowo zapowiadają się pokazy psów pracujących w służbach mundurowych. Pokazy tresury psów zaprezentuje także szkoła Hitt Dog.

Krakowski MPK z kolei opowie, jak prawidłowo transportować swoje pupile w autobusach i tramwajach. Ponadto rodziny z dziećmi mogą liczyć na relaks gry i zabawy w specjalnym kąciku dla maluchów. Niezłą  rozrywką, którą zapewni Perros.pl, będzie z pewnością pokaz gołębi.

Psy to ruchliwe zwierzaki. Dlatego też ich właścicieli rozruszają cyklicznie prezentowane pokazy zumby.

Organizatorzy akcji: Straż Miejska Miasta Krakowa, Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Bonarka. Partnerzy: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Kraków, Hitt Dog i Perros.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »