Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Pij Staropolankę, wygrywaj i w uzdrowisku wypoczywaj

Pij Staropolankę, wygrywaj i w uzdrowisku wypoczywaj
Zobacz więcej zdjęć »
Aby promować zdrowy tryb życia wśród Polaków, marka postanowiła we współpracy z siecią sklepów Kaufland zorganizować konkurs „Pij Staropolankę, wygrywaj i w uzdrowisku wypoczywaj”.

Na czym polega zabawa? W dowolnym sklepie Kaufland należy kupić wodę Staropolanka za minimalną kwotę 15 zł. Zeskanowany paragon trzeba wysłać za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku Staropolanki. Zaś pod postem konkursowym (który opublikowano 4 lipca 2017 r.) uczestnicy muszą dokończyć zdanie: „ Piję Staropolankę , bo minerały w niej ...”

Konkurs trwa do 26 lipca 2017 r. Jury wyłoni 10 zwycięzców, którzy wykazali się największą kreatywnością, a ich hasła odbiegną od sztampowych frazesów. W nagrodę otrzymają vouchery na pobyt dwóch osób w Uzdrowiskach Kłodzkich. Laureaci zostaną zakwaterowani w obiekcie Mała Pieniawa w Polanicy-Zdrój. Będą dostępne dwa terminy: od 1.09 do 3.09 (5 voucherów) oraz od 22.09 do 24.09  (5 voucherów). Więcej na temat konkursu i regulaminu znajduje się: http://staropolanka.pl/aktualnosci/a_63,konkurs-staropolanki

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdStone Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »