Gospodarka » Żywność

Pikantny duet HELIO

Pikantny duet HELIO
Zobacz więcej zdjęć »
19 stycznia obchodzimy #DzieńPopcornu ! Tak wyjątkowy dzień najlepiej uczcić gorącą HOT! lub VERY HOT! prażoną kukurydzą w pikantnej odsłonie!

 

Duet HELIO - popcorn MEGA OSTRY i PIKANTNY to rozwiązanie idealne na zimowe seanse filmowe przed tv czy kameralne spotkania w gronie przyjaciół podczas karnawału. Pikantne, ostro przyprawione przekąski HELIO mocno rozpalają kubki smakowe i rozgrzewają ciało – wszystko, dzięki ekstraktom z papryki i z ostrej papryki chili!

 

Wystrzałowe HOT! popcorny HELIO przygotowuje się w szybki i prosty sposób - wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem! 

 

Dzień Popcornu to idealna okazja do zasmakowania się w piekielnie dobrych HOT! przekąskach HELIO! Przygotuj się na zupełnie nowe, piekielnie ogniste wrażenia, bo będzie… piekło! ;-)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »