Dom » Wnętrza

Piknik z lodówkami Curver

Piknik z lodówkami Curver
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z pierwszym ciepłymi majowymi weekendami częściej niż zwykle chcemy przebywać poza domem. Ten czas sprzyja rodzinnym wycieczkom za miasto, piknikom i grillowaniu. W poszukiwaniu odpoczynku często oddalamy się od domu i miejskiego krajobrazu, by odrobinę się zrelaksować.

Podczas tego typu wypadów pojawia się jednak kłopot z przechowywaniem piknikowych smakołyków. Rozwiązuje go poręczna i pojemna lodówka marki Curver, która pomieści w sobie wszystkie pyszności.

Lodówki Curver zostały stworzone z myślą o przechowywaniu żywności podczas wakacyjnych podróży. Utrzymują niską temperaturę do kilkunastu godzin, dzięki czemu jedzenie i napoje, które do nich włożymy, nie zepsują się nawet w trakcie dłuższych wyjazdów.
Trzy rozmiary (10L, 20L, 32L) pozwolą dokonać odpowiedniego wyboru i cieszyć się pojemnością dokładnie taką, jaka w pełni zaspokaja potrzeby nasze, rodziny i przyjaciół. Dodatkowym atutem jest wytrzymały materiał, co jest ważne szczególnie podczas plenerowych wypraw samochodem. Wygodny uchwyt ułatwi przenoszenie na miejsce posiłku. Lodówki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: zielonym i niebieskim.


Curver to europejska firma z ponad 60-letnim stażem specjalizująca się w produkcji pojemników służących porządkowaniu otoczenia – w domu, biurze, w podróży czy warsztacie. Ciekawe rozwiązania estetyczne i korzystanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że produkty tej marki doskonale spełniają swoją rolę, są trwałe i doceniane przez klientów. Dostępne są w sieciach handlowych i na stronie www.poukladanyswiat.com

Lodówki turystyczne Curver
Objętość: 10L, 20L, 32L
Kolory: niebieski, zielony
Cena: 48 – 83 PLN


Lodówka 10L
Wymiary: 428 x 265 x H233 mm
Kolory: zielony i niebieski
Cena: 48.50


Lodówka 20L
Wymiary: 428 x 265 x H396 mm
Kolory: zielony i niebieski
Cena: 73.70


Lodówka 32L
Wymiary: 498 x 333 x H410 mm
Kolory: zielony i niebieski
Cena: 82.50


Wkład do lodówki 2szt.
Wymiary: 174 x 93 H60 mm
Cena: 9.50

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »