Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

PIŁKA W GRZE – LIDL KOLEJNY RAZ WSPIERA POZNAŃ OPEN

Turniej tenisowy Poznań Open to wyjątkowe sportowe wydarzenie, w którym biorą udział najlepsi tenisiści z całego świata.
Od 9 do 17 lipca br. w Poznaniu będzie można poczuć smak prawdziwej sportowej rywalizacji. To właśnie tu, na poznańskich kortach, o tytuł mistrza powalczą najzdolniejsi tenisiści z całego świata. Analizując sportową karierę kilku zawodników na przestrzeni lat, można bez wątpienia stwierdzić, że Turniej w Poznaniu może stać się trampoliną do wielkiej kariery.

Firma Lidl Polska już po raz kolejny będzie obecna na wydarzeniu i wesprze zawodników w walce o najlepsze wyniki. Pragnienie sportowców ugasi ponad 3 tys. litrów wody Saguaro. Dla wolontariuszy wspierających wydarzenie przygotowano zastrzyk energii w postaci świeżych owoców i produktów spożywczych. Lidla nie zabraknie również na imprezach towarzyszących Turniejowi. Mamy nadzieję, że produkty ufundowane przez sieć sklepów Lidl dodadzą wszystkim zawodnikom mnóstwo pozytywnej energii i umilą czas spędzony na korcie.

Życzymy powodzenia - niech wygra najlepszy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »